Catering okolicznościowy Mikołów

Catering jest nieodłącznym elementem każdej imprezy. Nawet chwytliwa muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Mikołowa.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu,jak również kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to zadzwoń do nas!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering premium, dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i typ kuchni proponując regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, odpowiedniego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Specjalizujemy się w organizacji imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę także do Mikołowa

Firma Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), jak i zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie wydarzenia jak…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

Nasza oferta to także kameralne, prywatne przyjęcia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na imprezę – wyłącznie całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Mikołowie z obsługą i dowozem

Dlaczego warto zdecydować się na nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, tworzymy imprezy na najwyższym poziomie!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Mikołów. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Mikołowie.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaproponowania o wiele więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Mikołów

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Mikołów

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Mikołowa zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dopasujemy wszystko do charakteru planowanego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. Zapewniamy niezwykłe posiłki z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże składniki, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie posiłki są tworzone z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Hevent – catering na imprezy Mikołów to Twoja najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Mikołów

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – najlepsze zaplecze na imprezy!

Organizujesz dowolny event? Stawiając na współpracę z nami, nie będziesz musiał martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)