Catering okolicznościowy Leszno

Catering jest szczególnym elementem każdej imprezy. Nawet dobrze dobrana muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego organizując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Leszna.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu,jak również kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to zgłoś się do nas!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering premium, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesteśmy gotowi na wszelkie sugestie, zarówno na regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, odpowiedniego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę także do Leszna

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – do nas należy obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie eventy jak…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki w ogrodzie, biznesowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się mniejsze, prywatne przyjęcia, jednak w tego typu przypadkach nie dowozimy samych posiłków na przyjęcie – możliwa jest tylko kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Lesznie z obsługą i dowozem

Dlaczego warto wybrać nasz catering? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć praktycznie każdy rodzaj imprezy!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Leszno. Nie straszne są nam żadne wyzwania, trudno nam wymienić usługę, której nie możemy wykonać. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu w Lesznie.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Leszno

Sprawdzony catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Leszno

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez oraz przyjęć okolicznościowych na przeróżne okazje. Na terenie Leszna również. Dopasujemy wszystko do rodzaju planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdziesz wyjątkowe potrawy z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu dla wegetarian. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Leszno to Twoja najlepszy wybór na perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Leszno

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasza organizacja. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – kompleksowe zaplecze na imprezy!

Planujesz stworzenie eventu? Decydując się na współpracę z nami, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)