Catering okolicznościowy Jawornik

Catering jest szczególnym elementem każdej imprezy. Nawet dobrze dobrana muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, bankiet czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Jawornika.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu, a także kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering najwyższej jakości, dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesteśmy gotowi na wszelkie sugestie, zarówno na lokalne dania, a także menu kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę do Jawornika

Grupa Hevent gwarantuje kompleksową obsługę Twojej imprezy – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki w ogrodzie, biznesowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

Nasza oferta to także mniejsze, prywatne wydarzenia, jednak w takich przypadkach nie dowozimy samych posiłków na miejsce imprezy – możliwa jest tylko kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Jaworniku z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych firm cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć dosłownie każdą imprezę!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Jawornik. Nie straszne są nam żadne wyzwania, trudno nam znaleźć, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Jaworniku.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaoferowania o wiele więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Jawornik

Sprawdzony catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Jawornik

Posiadamy ogromne doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Jawornika także. Dostosujemy się do rodzaju planowanego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się niezwykłe dania z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Hevent – catering na imprezy Jawornik to Twoja najlepszy wybór na perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Jawornik

Działamy w myśl – wspólny plan, nasza organizacja. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – poznaj nasze zaplecze na imprezy!

Organizujesz jakikolwiek event? Decydując się na współpracę z nami, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)