Catering okolicznościowy Jawornik

Catering jest szczególnym elementem każdej imprezy. Nawet najlepsza muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Jawornika.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu oraz kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Nie obsługujemy prywatnych przyjęć. Nasza oferta obejmuje catering dla firm oraz na większe przyjęcia okolicznościowe

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering najwyższej jakości, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni oferując regionalne posiłki, jak i specjalności kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę także do Jawornika

Firma Hevent gwarantuje kompleksową obsługę Twojej imprezy – do nas należy obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), jak i zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

KONTAKT

Catering w Jaworniku z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś wybrać nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować praktycznie każdą imprezę!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Jawornik. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam wymienić usługę, której nie możemy wykonać. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Jaworniku.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Jawornik

Najlepszy catering urodzinowy Jawornik

Mamy bardzo duże doświadczenie w organizowaniu imprez oraz przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Jawornika także. Dostosujemy się do rodzaju planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe potrawy z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie posiłki przygotowywane są z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Jawornik to Twoja najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Jawornik

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – najlepsze zaplecze na imprezy!

Planujesz stworzenie eventu? Decydując się na współpracę z nami, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego warto wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)