Catering okolicznościowy Rawa Mazowiecka

Catering jest kluczowym elementem każdej uroczystości. Nawet dobrze dobrana muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Rawy Mazowieckiej.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu,jak również całościowym zapleczu Twojej imprezy, to zgłoś się do nas!

Nie obsługujemy kameralnych imprez. W naszej ofercie znajduje się catering dla firm oraz na większe przyjęcia okolicznościowe

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering najwyższej jakości, dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i typ kuchni proponując regionalne posiłki, jak i specjały kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może doświadczona obsługa eventu? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezy do Rawy Mazowieckiej

Grupa Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojego eventu – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

KONTAKT

Catering w Rawie Mazowieckiej z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś wybrać nasz catering? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz asortymencie technicznym, organizujemy imprezy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Rawa Mazowiecka. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam znaleźć, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Rawie Mazowieckiej.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania znacznie więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Rawa Mazowiecka

Sprawdzony catering urodzinowy Rawa Mazowiecka

Mamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu imprez oraz przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Rawy Mazowieckiej zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dostosujemy się do charakteru planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. Zapewniamy niezwykłe potrawy z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską – dbamy o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Rawa Mazowiecka to Twoja najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Rawa Mazowiecka

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – kompleksowe imprezowe zaplecze!

Planujesz stworzenie eventu? Stawiając na współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)