Catering okolicznościowy Rawa Mazowiecka

Catering jest nieodłącznym elementem każdej imprezy. Nawet dobrze dobrana muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Rawy Mazowieckiej.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu,jak również całościowym zapleczu Twojej imprezy, to zgłoś się do nas!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering premium, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Jesteśmy gotowi na wszelkie sugestie, zarówno na lokalne dania, jak i specjały kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też doświadczona obsługa eventu? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Gdy doceniasz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę z dostawą do Rawy Mazowieckiej

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), jak i zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

Nasza oferta to także mniejsze, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na miejsce imprezy – możliwa jest tylko całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Rawie Mazowieckiej z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych firm cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując wysokie standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć dosłownie każdy rodzaj imprezy!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Rawa Mazowiecka. Nie straszne są nam żadne wyzwania, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Rawie Mazowieckiej.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaproponowania znacznie więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Rawa Mazowiecka

Najlepszy catering urodzinowy Rawa Mazowiecka

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizacji imprez oraz przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Rawy Mazowieckiej również. Dostosujemy się do tematyki Twojego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. W naszym menu znajdziesz niezwykłe dania z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie dania przygotowywane są z niezwykłą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Rawa Mazowiecka to zdecydowanie najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Rawa Mazowiecka

Działamy w myśl – wspólny plan, nasza organizacja. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – poznaj nasze zaplecze na imprezy!

Planujesz stworzenie eventu? Stawiając na współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)