Catering okolicznościowy Ciechocinek

Catering jest kluczowym elementem każdej uroczystości. Nawet chwytliwa muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, bankiet czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Ciechocinka.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu oraz całościowym zapleczu Twojej imprezy, to zgłoś się do nas!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering najwyższej jakości, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni oferując lokalne dania, a także menu kuchni zagranicznych.

Potrzebujesz jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy na pewno nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezy także do Ciechocinka

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojej imprezy – do nas należy obsługa (konferansjerzy, barmani, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdują się…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

Nasza oferta obejmuje kameralne, prywatne przyjęcia, jednak w takich przypadkach nie dowozimy samych posiłków na przyjęcie – wyłącznie całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Ciechocinku z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś wybrać nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz asortymencie technicznym, tworzymy eventy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Ciechocinek. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam wymienić usługę, której nie możemy wykonać. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Ciechocinku.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Ciechocinek

Profesjonalny catering urodzinowy Ciechocinek

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez oraz przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Ciechocinka także. Dopasujemy wszystko do charakteru Twojego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. Zapewniamy niezwykłe potrawy z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Ciechocinek to Twoja najlepszy wybór na perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Ciechocinek

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasza organizacja. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – poznaj nasze zaplecze na imprezy!

Planujesz organizację eventu? Stawiając na współpracę z nami, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)