Catering okolicznościowy Legionowo

Catering jest ważnym elementem każdej uroczystości. Nawet najlepsza muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego organizując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Legionowa.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu,jak również całościowym zapleczu Twojego wydarzenia, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering najwyższej jakości, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Jesteśmy gotowi na wszelkie sugestie, zarówno na regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Potrzebujesz jeszcze dekoracji, odpowiedniego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy doceniasz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezy także do Legionowa

Firma Hevent gwarantuje kompleksową obsługę Twojego eventu – do nas należy obsługa (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

Nasza oferta to także mniejsze, prywatne przyjęcia, jednak w tego typu przypadkach nie dowozimy samych posiłków na przyjęcie – możliwa jest tylko całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Legionowie z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych usług cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować dosłownie każdy rodzaj imprezy!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Legionowo. Nie straszne są nam żadne wyzwania, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Legionowie.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania znacznie więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Legionowo

Sprawdzony catering urodzinowy Legionowo

Mamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu imprez oraz przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Legionowa również. Dostosujemy się do charakteru planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdziesz wyjątkowe dania z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże składniki, z uwzględnieniem wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie posiłki przygotowywane są z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Hevent – catering na imprezy Legionowo to Twoja najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Legionowo

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – kompleksowe imprezowe zaplecze!

Organizujesz dowolny event? Stawiając na współpracę z nami, nie będziesz musiał martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)