Catering okolicznościowy Ustanów

Catering jest ważnym elementem każdego przyjęcia. Nawet najlepsza muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Ustanowa.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu oraz całościowym zapleczu Twojej imprezy, to napisz do nas!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering najwyższej jakości, dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesteśmy gotowi na wszelkie sugestie, zarówno na lokalne dania, jak i specjały kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też profesjonalna obsługa na imprezę? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę także do Ustanowa

Firma Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie eventy jak…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w takich przypadkach nie oferujemy samych posiłków na miejsce imprezy – możliwa jest tylko kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Ustanowie z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych usług cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz asortymencie technicznym, tworzymy imprezy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Ustanów. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam wymienić usługę, której nie możemy wykonać. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Ustanowie.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania o wiele więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Ustanów

Sprawdzony catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Ustanów

Mamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu imprez oraz przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Ustanowa również. Dostosujemy się do charakteru planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe posiłki z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie dania są tworzone z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Ustanów to Twoja najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Ustanów

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasza organizacja. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – poznaj nasze zaplecze na imprezy!

Organizujesz dowolny event? Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)