Catering okolicznościowy Pleszew

Catering jest kluczowym elementem każdej imprezy. Nawet chwytliwa muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Pleszewa.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu,jak również całościowym zapleczu Twojego wydarzenia, to napisz do nas!

Nie obsługujemy kameralnych imprez. W naszej ofercie znajduje się catering dla firm oraz na większe przyjęcia okolicznościowe

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering premium, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni proponując regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może doświadczona obsługa na imprezę? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy doceniasz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę także do Pleszewa

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie eventy jak…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

KONTAKT

Catering w Pleszewie z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych usług cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć dosłownie każdy rodzaj imprezy!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Pleszew. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam wymienić usługę, której nie możemy wykonać. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Pleszewie.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania dużo więcej. Możemy zagwarantować atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Pleszew

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Pleszew

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Pleszewa również. Dostosujemy się do rodzaju Twojego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. Zapewniamy niezwykłe dania z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie posiłki przygotowywane są z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Pleszew to zdecydowanie najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Pleszew

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – kompleksowe imprezowe zaplecze!

Planujesz organizację eventu? Stawiając na współpracę z nami, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)