Catering okolicznościowy Brzesko

Catering jest nieodłącznym elementem każdej imprezy. Nawet dobrze dobrana muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, bankiet czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Brzeska.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu, a także całościowym zapleczu Twojego wydarzenia, to napisz do nas!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering najwyższej jakości, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesteśmy gotowi na każdą sugestie, zarówno na regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też doświadczona obsługa na imprezę? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy doceniasz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę także do Brzeska

Grupa Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie wydarzenia jak…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki w ogrodzie, biznesowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się mniejsze, prywatne przyjęcia, jednak w takich przypadkach nie oferujemy samych posiłków na przyjęcie – wyłącznie całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Brzesku z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych usług cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować praktycznie każdy rodzaj imprezy!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Brzesko. Nie straszne są nam żadne wyzwania, trudno nam znaleźć, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Wykwalifikowany zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Brzesku.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania dużo więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Brzesko

Najlepszy catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Brzesko

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizacji imprez oraz przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Brzeska także. Dopasujemy wszystko do rodzaju planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. Zapewniamy niezwykłe posiłki z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie dania są tworzone z niezwykłą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Hevent – catering na imprezy Brzesko to zdecydowanie najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Brzesko

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasza organizacja. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – kompleksowe imprezowe zaplecze!

Organizujesz dowolny event? Decydując się na współpracę z nami, nie będziesz musiał martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)