Obsługa techniczna imprez Środa Wielkopolska

Potrzebujesz wsparcia w zaplanowaniu eventu na terenie Środy Wielkopolskiej? Interesuje Cię wynajem sprawdzonego sprzętu? Jesteś w odpowiednim, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Profesjonalna obsługa imprez pod kątem techniki scenicznej to nasza największa pasja. Zadbamy o profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych artystów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, koncerty, wesela, konferencje, targi i wszelkie imprezy, gdzie istotna jest kompleksowa technika sceniczna i obsługa konferencji i kongresów i innych imprez.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję Twojego wydarzenia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Środzie Wielkopolskiej

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

ekrany do projekcji przednich i wstecznych LED

wsparcie w planowaniu eventów

Zestawy nagłośnieniowe Środa Wielkopolska

Nagłośnienie sceniczne to bardzo ważny element każdego eventu, od którego zależy komfort pracy wokalistów, prelegentów i ekip wokalno-instrumentalnych. Oferujemy, którego niewielkie rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielotysięcznej publiczności.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą i fachowym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie niezbędne części nagłośnienia: procesory dźwięku, monitory sceniczne, wzmaczniacze, głośniki i wiele innych. Z takim nagłośnieniem jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla luksusowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych i znanych firm. Obsługujemy gale, oficjalne przyjęcia, imprezy firmowe, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy jest sprawdzana na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, organizują niezwykłe produkcje i efektowne show.

 

W temacie organizacji wydarzeń nic nas nie zaskoczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Oświetlenie estradowe na wynajem

Oświetlenie to kolejny niezbędny element każdego widowiska. Dobrze dobrane lampy stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z przyjemnością zaproponujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych kolorów? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — zapewnimy kompleksową obsługę systemu oświetlenia, także w czasie trwania eventu.

Ekrany wielkoformatowe na wynajem Środa Wielkopolska

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem projektorów.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są w czasie festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i konferencji. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze projektory tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na social media.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez w Środzie Wielkopolskiej i okolicznych miejscowościach.

Wynajem sprzętu estradowego w Środzie Wielkopolskiej

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: rodzaj, czas oraz lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani fachowcy mogą zająć się transportem sprzętu, jego montażem, ustawieniem, jak i obsługą.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych preferencji. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do współpracy.
Interesuje Cię to, co mamy do zaoferowania? Skontaktuj się z nami, żeby ustalić szczegóły.

Sprawdź nasze usługi