Obsługa techniczna imprez Siechnice

Szukasz pomocy w zorganizowaniu imprezy na terenie Siechnic? Interesuje Cię wynajem sprawdzonego sprzętu? Jesteś w najlepszym, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Kompleksowa obsługa wydarzeń pod kątem techniki scenicznej to nasz największy atut. Zadbamy o efektowne oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty znanych wokalistów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, koncerty, wesela, konferencje, targi i różnorodne wydarzenia, gdzie potrzebna jest sprawdzona technika sceniczna i obsługa konferencji i kongresów i innych wydarzeń.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i nawiąż z nami współpracę. Opisz nam wstępną wizję tego eventu, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Siechnicach

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

ekrany wielkoformatowe LED

pomoc w organizacji eventów

Zestawy nagłośnieniowe Siechnice

Nagłośnienie sceniczne to bardzo ważny element każdego wydarzenia, od którego zależy komfort pracy wokalistów, prelegentów i ekip muzycznych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego niewielkie rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonałe nagłośnienie dla wielotysięcznej publiczności.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem czołowych marek, obsługą i profesjonalnym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie potrzebne części nagłośnienia: procesory dźwięku, monitory sceniczne, wzmaczniacze, głośniki i inne. Z takim nagłośnieniem możemy dopasować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla prestiżowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz znanych korporacji. Obsługujemy festiwale, oficjalne przyjęcia, imprezy firmowe, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy jest sprawdzana na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji imprezowych, które korzystając z naszego sprzętu, organizują wyjątkowe produkcje i efektowne show.

 

W temacie organizacji wydarzeń nic nas nie zdziwi. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małego bankietu, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Oświetlenie sceniczne na wynajem

Oświetlenie to kolejny niezbędny element każdego widowiska. Dobrze dobrane lampy stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z przyjemnością zaoferujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — gwarantujemy fachową obsługę systemu oświetlenia, również w czasie trwania eventu.

Wynajem ekranów LED Siechnice

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem projektorów.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości projektory,
– projektory LED wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i konferencji. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze ekrany LED tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na media społecznościowe.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się fachową obsługą eventów w Siechnicach i okolicach.

Wynajem techniki scenicznej na terenie Siechnic

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania organizatorów i lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani technicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego montażem, dostosowaniem, jak i obsługą.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, więc możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do kontaktu.
Masz pytania? Odezwij się do nas, aby ustalić istotne informacje.

Poznaj naszą ofertę