Obsługa techniczna imprez Rzeszów

Szukasz pomocy w zorganizowaniu imprezy na terenie Rzeszowa? Chcesz wynająć profesjonalny sprzęt? Jesteś w odpowiednim, bo od lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Profesjonalna obsługa eventów pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zadbamy o profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty sławnych zespołów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, festiwale, wesela, konferencje, targi i wszelkie imprezy, gdzie istotna jest sprawdzona technika sceniczna i obsługa konferencji i innych imprez.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i nawiąż z nami współpracę. Przedstaw nam szczegółowe informacje dotyczące Twojego wydarzenia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Rzeszowie

sprzęt nagłośnieniowy

wynajem oświetlenia

projektory laserowe LED

wsparcie w planowaniu imprez

Nagłośnienie Rzeszów

Nagłośnienie estradowe to istotny element każdego wydarzenia, od którego zależy wygoda pracy artystów, prelegentów i ekip muzycznych. W swojej ofercie mamy profesjonalny system konferencyjny L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem czołowych marek, obsługą i fachowym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twój event we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: mikrofony, monitory sceniczne, wzmaczniacze, stojaki (uchwyty, statywy) i inne. Z takim nagłośnieniem możemy dostosować nasze usługi do Twoich preferencji.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla prestiżowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz międzynarodowych korporacji. Obsługujemy gale, oficjalne przyjęcia, imprezy integracyjne, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy jest sprawdzana na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji eventowych, które korzystając z naszego sprzętu, tworzą wyjątkowe produkcje i efektowne show.

 

W zakresie organizacji wydarzeń nic nas nie zdziwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małego eventu, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Oświetlenie estradowe na wynajem

Oświetlenie to następny ważny element każdego wydarzenia. Odpowiednio dobrane lampy stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z miłą chęcią zaproponujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych odcieni? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — gwarantujemy fachową obsługę systemu oświetlenia, także w trakcie eventu.

Wynajem projektorów i ekranów Rzeszów

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem projektorów.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości projektory,
– projektory laserowe wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są w czasie festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i konferencji. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze ekrany LED tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, tworzymy streaming video oraz transmisje na social media.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się fachową obsługą eventów w Rzeszowie i okolicznych miejscowościach.

Wynajem sprzętu scenicznego w Rzeszowie

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wielkość, wielkość i lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani pracownicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego montażem, dostosowaniem, jak i obsługą.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, więc możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do współpracy.
Interesuje Cię to, co mamy do zaoferowania? Skontaktuj się z nami, żeby ustalić ważne informacje.

Poznaj naszą ofertę