Obsługa techniczna imprez Rumia

Potrzebujesz wsparcia w zaplanowaniu wydarzenia na terenie Rumi? Chcesz wynająć profesjonalny sprzęt? Jesteś w najlepszym, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa eventów pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zapewniamy najlepsze oświetlenie i zestawy nagłośnieniowe wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty sławnych gwiazd, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, festiwale, wesela, konferencje, targi i różnorodne imprezy, gdzie potrzebna jest sprawdzona technika sceniczna i obsługa techniczna konferencji i innych wydarzeń.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i nawiąż z nami współpracę. Opisz nam wstępną wizję Twojego wydarzenia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Rumi

zestawy nagłośnieniowe

oświetlenie

projektory laserowe LED

wsparcie w planowaniu eventów

Zestawy nagłośnieniowe Rumia

Nagłośnienie sceniczne to istotny element każdego eventu, od którego zależy wygoda pracy wokalistów, konferansjerów i ekip muzycznych. W swojej ofercie mamy profesjonalny system konferencyjny L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią idealne nagłośnienie dla wielotysięcznej publiki.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą oraz fachowym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie niezbędne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, wzmaczniacze, stojaki (uchwyty, statywy) i inne. Z takim sprzętem jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla prestiżowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych i międzynarodowych korporacji. Obsługujemy festiwale, bankiety, imprezy integracyjne, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji imprezowych, które korzystając z naszego sprzętu, tworzą wyjątkowe wydarzenia i efektowne widowiska.

 

W zakresie organizacji eventów nic nas nie zaskoczy. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to następny niezbędny element każdego widowiska. Odpowiednio dobrane światła stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone rozwiązania.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych kolorów? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — zapewnimy fachową obsługę systemu oświetlenia, także w czasie trwania wydarzenia.

Ekrany LED na wynajem Rumia

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem projektorów.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory laserowe wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są podczas festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i konferencji. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze ekrany wielkoformatowe tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na social media.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się profesjonalną obsługą imprez w Rumi i okolicach.

Wynajem techniki scenicznej w Rumi

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania artystów i lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani fachowcy mogą zająć się transportem sprzętu, jego instalacją, ustawieniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych preferencji. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do współpracy.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Zobacz nasze usługi