Obsługa techniczna imprez Mińsk Mazowiecki

Szukasz wsparcia w zaplanowaniu wydarzenia na terenie Mińska Mazowieckiego? Chcesz wynająć sprawdzony sprzęt? Jesteś w dobrym miejscu, bo od lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych większych i tych mniejszych. Profesjonalna obsługa eventów pod kątem techniki scenicznej to nasza największa pasja. Zapewniamy najlepsze oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych gwiazd, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, koncerty, wesela, konferencje, targi i wszelkie imprezy, gdzie potrzebna jest niezawodna technika sceniczna i obsługa konferencji i innych imprez.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję Twojego wydarzenia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Mińsku Mazowieckim

wynajem nagłośnienia

wynajem oświetlenia

ekrany wielkoformatowe LED

wsparcie w planowaniu eventów

Sprzęt nagłośnieniowy Mińsk Mazowiecki

Nagłośnienie sceniczne to istotny element każdego eventu, od którego zależy komfort pracy wokalistów, uczestników i ekip wokalno-instrumentalnych. Oferujemy, którego małe rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą i profesjonalnym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie niezbędne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, kable, stojaki (uchwyty, statywy) i wiele innych. Z takim sprzętem możemy dopasować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla luksusowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych i międzynarodowych korporacji. Obsługujemy gale, oficjalne przyjęcia, imprezy integracyjne, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy jest sprawdzana na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, organizują niezwykłe wydarzenia i efektowne show.

 

W zakresie organizacji eventów nic nas nie zdziwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego koncertu!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to następny niezbędny element każdego wydarzenia. Odpowiednio dobrane światła stworzą niesamowitą atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z miłą chęcią zaproponujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — gwarantujemy fachową obsługę systemu świetlnego, także w trakcie imprezy.

Ekrany wielkoformatowe na wynajem Mińsk Mazowiecki

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem projektorów.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory LED wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są w czasie festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i konferencji. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze projektory tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, tworzymy transmisje online oraz transmisje na portale społecznościowe.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się profesjonalną obsługą eventów w Mińsku Mazowieckim i okolicznych miejscowościach.

Wynajem techniki scenicznej w Mińsku Mazowieckim

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania organizatorów oraz lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani pracownicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego instalacją, ustawieniem, jak i obsługą.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, więc możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami, żeby ustalić szczegóły.

Zobacz nasze usługi