Obsługa techniczna imprez Szczytno

Szukasz wsparcia w zorganizowaniu imprezy na terenie Szczytna? Chcesz wynająć najwyższej jakości sprzęt? Jesteś w najlepszym, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa wydarzeń pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zapewniamy efektowne oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych zespołów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, festiwale, wesela, konferencje, targi i wszelkie imprezy, gdzie potrzebna jest sprawdzona technika sceniczna i obsługa konferencji i innych eventów.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i nawiąż z nami współpracę. Opisz nam wstępną wizję tego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Szczytnie

wynajem nagłośnienia

wynajem oświetlenia

ekrany wielkoformatowe LED

pomoc w planowaniu eventów

Zestawy nagłośnieniowe Szczytno

Nagłośnienie sceniczne to bardzo ważny element każdego eventu, od którego zależy wygoda pracy artystów, uczestników i zespołów muzycznych. Oferujemy, którego niewielkie rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem czołowych marek, obsługą i fachowym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, interfejsy audio, stojaki (uchwyty, statywy) i inne. Z takim nagłośnieniem możemy dopasować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla prestiżowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz międzynarodowych korporacji. Obsługujemy festiwale, bankiety, imprezy firmowe, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy jest sprawdzana w najdrobniejszym szczególe. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji imprezowych, które korzystając z naszego sprzętu, tworzą wyjątkowe produkcje i niezapomniane widowiska.

 

W zakresie organizacji eventów nic nas nie zdziwi. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małego bankietu, jak i wielkiego koncertu!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to następny ważny element każdego widowiska. Dobrze dobrane lampy stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z przyjemnością zaoferujemy sprawdzone rozwiązania.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — zapewnimy fachową obsługę systemu oświetlenia, także w trakcie konferencji.

Wynajem projektorów i ekranów Szczytno

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości projektory,
– projektory LED wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są w czasie koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i imprez firmowych. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze ekrany LED tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, tworzymy transmisje online oraz transmisje na social media.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się fachową obsługą eventów w Szczytnie i okolicach.

Wynajem sprzętu estradowego na terenie Szczytna

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania organizatorów oraz czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni fachowcy mogą zająć się transportem sprzętu, jego instalacją, ustawieniem, jak i obsługą.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do współpracy.
Masz pytania? Odezwij się do nas, aby ustalić szczegóły.

Poznaj naszą ofertę