Obsługa techniczna imprez Mikołów

Szukasz pomocy w zaplanowaniu wydarzenia na terenie Mikołowa? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w najlepszym, bo od lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa imprez pod kątem techniki scenicznej to nasza największa pasja. Zadbamy o najlepsze oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty znanych gwiazd, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, koncerty, wesela, konferencje, targi i różnorodne wydarzenia, gdzie istotna jest profesjonalna technika sceniczna i obsługa konferencji i innych eventów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i nawiąż z nami współpracę. Opisz nam wstępną wizję tego przedsięwzięcia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Mikołowie

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

projektory laserowe LED

pomoc w planowaniu imprez

Sprzęt nagłośnieniowy Mikołów

Nagłośnienie sceniczne to istotny element każdego wydarzenia, od którego zależy komfort pracy artystów, uczestników i ekip wokalno-instrumentalnych. W swojej ofercie mamy profesjonalny system konferencyjny L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą i profesjonalnym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie potrzebne części nagłośnienia: procesory dźwięku, monitory sceniczne, wzmaczniacze, głośniki i wiele innych. Z takim sprzętem jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla luksusowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych i międzynarodowych korporacji. Obsługujemy festiwale, oficjalne przyjęcia, imprezy integracyjne, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy jest sprawdzana w najdrobniejszym szczególe. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji eventowych, które bazując na naszym sprzęcie, tworzą niezwykłe wydarzenia i niezapomniane widowiska.

 

W zakresie organizacji eventów nic nas nie zdziwi. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, dlatego możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małego eventu, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to następny niezbędny element każdego widowiska. Odpowiednio dobrane lampy stworzą niesamowitą atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z przyjemnością zaproponujemy sprawdzone rozwiązania.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — gwarantujemy fachową obsługę systemu oświetlenia, także w trakcie konferencji.

Ekrany LED na wynajem Mikołów

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory LED najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i imprez firmowych. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze projektory tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, tworzymy transmisje online oraz transmisje na media społecznościowe.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą eventów w Mikołowie i okolicach.

Wynajem techniki scenicznej na terenie Mikołowa

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania artystów oraz lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani technicy zajmują się transportem sprzętu, jego instalacją, dostosowaniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, więc możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do współpracy.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami, żeby ustalić ważne informacje.

Poznaj nasze usługi