Obsługa techniczna imprez Łódź

Potrzebujesz pomocy w organizacji wydarzenia w Łodzi? Chcesz wynająć sprawdzony sprzęt? Jesteś w odpowiednim, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych większych i tych mniejszych. Profesjonalna obsługa wydarzeń pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zapewniamy najlepsze oświetlenie i zestawy nagłośnieniowe wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty znanych artystów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, festiwale, wesela, konferencje, targi i różnorodne imprezy, gdzie potrzebna jest sprawdzona technika sceniczna i obsługa techniczna konferencji i innych eventów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję tego wydarzenia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Łodzi

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

projektory i ekrany LED

wsparcie w organizacji wydarzeń

Zestawy nagłośnieniowe Łódź

Nagłośnienie sceniczne to bardzo ważny element każdego wydarzenia, od którego zależy wygoda pracy wokalistów, prelegentów i ekip wokalno-instrumentalnych. Oferujemy, którego niewielkie rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem czołowych marek, obsługą i profesjonalnym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: mikrofony, monitory sceniczne, kable, głośniki i wiele innych. Z takim nagłośnieniem możemy dostosować nasze usługi do Twoich preferencji.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla prestiżowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz znanych firm. Obsługujemy festiwale, bankiety, imprezy integracyjne, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji eventowych, które korzystając z naszego sprzętu, organizują niezwykłe wydarzenia i efektowne widowiska.

 

W zakresie organizacji eventów nic nas nie zdziwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, więc możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Oświetlenie estradowe na wynajem

Oświetlenie to następny niezbędny element każdego wydarzenia. Odpowiednio dobrane światła stworzą niesamowitą atmosferę i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z miłą chęcią zaproponujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych kolorów? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy profesjonalną obsługę systemu świetlnego, również w trakcie wydarzenia.

Wynajem projektorów i ekranów Łódź

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem projektorów.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości projektory,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są w czasie festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i konferencji. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze projektory tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na media społecznościowe.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się profesjonalną obsługą wydarzeń w Łodzi i okolicznych miejscowościach.

Wynajem sprzętu estradowego w Łodzi

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania artystów oraz czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani pracownicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego montażem, dostosowaniem, jak i obsługą.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, więc możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Masz pytania? Odezwij się do nas, żeby ustalić szczegóły.

Poznaj nasze usługi