Obsługa techniczna imprez Jastrzębie

Potrzebujesz pomocy w zaplanowaniu eventu na terenie Jastrzębia? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w dobrym miejscu, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych większych i tych mniejszych. Profesjonalna obsługa eventów pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zapewniamy efektowne oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty sławnych zespołów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, koncerty, wesela, konferencje, targi i różnorodne wydarzenia, gdzie potrzebna jest profesjonalna technika sceniczna i obsługa techniczna konferencji i innych imprez.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i nawiąż z nami współpracę. Opisz nam wstępną wizję Twojego wydarzenia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Jastrzębiu

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

ekrany wielkoformatowe LED

pomoc w organizacji wydarzeń

Zestawy nagłośnieniowe Jastrzębie

Nagłośnienie sceniczne to istotny element każdego eventu, od którego zależy wygoda pracy artystów, uczestników i ekip wokalno-instrumentalnych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego niewielkie rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielotysięcznej publiczności.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem czołowych marek, obsługą i fachowym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, wzmaczniacze, stojaki (uchwyty, statywy) i inne. Z takim sprzętem możemy dopasować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla prestiżowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych i międzynarodowych firm. Obsługujemy festiwale, bankiety, imprezy integracyjne, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, organizują niezwykłe produkcje i niezapomniane widowiska.

 

W temacie organizacji eventów nic nas nie zdziwi. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, dlatego możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małego eventu, jak i wielkiego koncertu!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to kolejny niezbędny element każdego widowiska. Dobrze dobrane lampy stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z przyjemnością zaoferujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — zapewnimy kompleksową obsługę systemu świetlnego, również w czasie trwania imprezy.

Ekrany LED na wynajem Jastrzębie

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości projektory,
– projektory LED najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są podczas festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i konferencji. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze projektory tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, tworzymy transmisje online oraz transmisje na social media.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń w Jastrzębiu i okolicach.

Wynajem techniki scenicznej na terenie Jastrzębia

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania artystów i lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni fachowcy zajmują się transportem sprzętu, jego montażem, dostosowaniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, więc możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Chcesz skorzystać z naszych usług? Odezwij się do nas, żeby ustalić ważne informacje.

Sprawdź nasze usługi