Obsługa techniczna imprez Buk

Potrzebujesz pomocy w organizacji wydarzenia na terenie Buku? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w odpowiednim, bo od lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych większych i tych mniejszych. Profesjonalna obsługa imprez pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zadbamy o profesjonalne oświetlenie i zestawy nagłośnieniowe wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty sławnych zespołów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, festiwale, wesela, konferencje, targi i różnorodne wydarzenia, gdzie istotna jest sprawdzona technika estradowa i obsługa konferencji i kongresów i innych eventów.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i nawiąż z nami współpracę. Przedstaw nam dokładne informacje dotyczące tego eventu, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Buku

sprzęt nagłośnieniowy

oświetlenie

projektory i ekrany LED

pomoc w organizacji eventów

Nagłośnienie Buk

Nagłośnienie estradowe to bardzo ważny element każdego eventu, od którego zależy komfort pracy wokalistów, konferansjerów i ekip wokalno-instrumentalnych. Oferujemy, którego małe rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonałe nagłośnienie dla wielotysięcznej publiczności.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą i profesjonalnym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twój event we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, monitory sceniczne, kable, stojaki (uchwyty, statywy) i wiele innych. Z takim nagłośnieniem możemy dostosować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla luksusowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz międzynarodowych firm. Obsługujemy gale, oficjalne przyjęcia, imprezy integracyjne, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy jest sprawdzana w najdrobniejszym szczególe. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji eventowych, które korzystając z naszego sprzętu, organizują niezwykłe produkcje i efektowne widowiska.

 

W temacie organizacji eventów nic nas nie zdziwi. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to kolejny istotny element każdego wydarzenia. Odpowiednio dobrane światła stworzą wyjątkową atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone rozwiązania.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych odcieni? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — zapewnimy fachową obsługę systemu świetlnego, także w trakcie imprezy.

Ekrany wielkoformatowe na wynajem Buk

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości projektory,
– projektory laserowe wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są w czasie festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i konferencji. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze ekrany wielkoformatowe tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, tworzymy streaming video oraz transmisje na media społecznościowe.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się fachową obsługą imprez w Buku i okolicznych miejscowościach.

Wynajem techniki scenicznej na terenie Buku

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wielkość, wielkość i lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni technicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego instalacją, dostosowaniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Interesuje Cię to, co mamy do zaoferowania? Skontaktuj się z nami, aby ustalić ważne informacje.

Zobacz naszą ofertę