Obsługa techniczna imprez Ciechanów

Szukasz wsparcia w organizacji imprezy na terenie Ciechanowa? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w odpowiednim, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa eventów pod kątem techniki estradowej to nasza największa pasja. Zadbamy o profesjonalne oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty sławnych gwiazd, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, koncerty, wesela, konferencje, targi i wszelkie imprezy, gdzie istotna jest sprawdzona technika sceniczna i obsługa konferencji i kongresów i innych imprez.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję tego przedsięwzięcia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Ciechanowie

sprzęt nagłośnieniowy

oświetlenie

ekrany do projekcji przednich i wstecznych LED

pomoc w organizacji eventów

Zestawy nagłośnieniowe Ciechanów

Nagłośnienie sceniczne to istotny element każdego eventu, od którego zależy wygoda pracy artystów, konferansjerów i ekip wokalno-instrumentalnych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego niewielkie rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem czołowych marek, obsługą i fachowym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie niezbędne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, interfejsy audio, głośniki i wiele innych. Z takim nagłośnieniem możemy dopasować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla luksusowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych oraz międzynarodowych firm. Obsługujemy gale, bankiety, imprezy firmowe, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji eventowych, które bazując na naszym sprzęcie, tworzą wyjątkowe produkcje i niezapomniane widowiska.

 

W temacie organizacji wydarzeń nic nas nie zdziwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małego eventu, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to kolejny niezbędny element każdego wydarzenia. Dobrze dobrane światła stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z miłą chęcią zaproponujemy sprawdzone rozwiązania.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych odcieni? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — gwarantujemy profesjonalną obsługę systemu oświetlenia, również w czasie trwania imprezy.

Wynajem projektorów i ekranów Ciechanów

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości projektory,
– projektory LED wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są w czasie koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i konferencji. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze projektory tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, tworzymy streaming video oraz transmisje na social media.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą eventów w Ciechanowie i okolicach.

Wynajem techniki scenicznej w Ciechanowie

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania organizatorów oraz lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani fachowcy zajmują się transportem sprzętu, jego montażem, dostosowaniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, więc możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do współpracy.
Interesuje Cię to, co mamy do zaoferowania? Skontaktuj się z nami, aby ustalić istotne informacje.

Poznaj naszą ofertę