Strona główna
»
Pokazy laserowe

Pokazy laserowe

Pokazy laserowe to wyjątkowe show i doskonała alternatywa dla pokazu sztucznych ogni. Nasze pokazy realizujemy w oparciu o profesjonalny sprzęt o mocy 4 i 10W a dedykowane animacje tworzone są za pomocą specjalnych programów graficznych. Realizując pokazy Grupa Hevent zawsze dba o bezpieczeństwo i doskonałe wrażenia swoich Gości.

Pokazy laserowe idealnie nadają się na finałowy pokaz imprezy firmowej lub prywatnej imprezy okolicznościowej.

Zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu.

 Grupa Hevent tworzy unikalny pokaz laserowy na każda okazję, wyjątkowe animacje tworzą dedykowane show na każdą okazję.

 

Co nowego?

Już po raz drugi Grupa Hevent była realizatorem największego sylwestra na wodzie w kraju. Sylwester był realizowany na basenach termalnych Terma Bukovina & SPA****
 
Nowa produkcja w Hevent - 007 James Bond Party jakiej jeszcze nie było. Wyjątkowe pokazy taneczne i show wokalne, tykające bomby i sejfy z nagrodami. Konkursy i wyborne drinki serwowane przez mistrzów barmańskich. A na życzenie uczestników na salę bankietową James Bond wjedzie oryginalnym Astonem Martinem.
 
Grupa Hevent z sukcesem zrealizowała kolejną premierę prestiżowego modelu samochodu. Tym razem wyjątkowym Gościom mieliśmy przyjemność zaprezentować nowy model Mitsubishi Outlander.
 

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami z działu handlowego,
którzy przedstawią Państwu nowe produkty oraz wyjątkowe oferty cenowe. Grupa Hevent jako bezpośredni wykonawca przygotowała także specjalne oferty dla agencji eventowych oraz hoteli. Zobacz jak miło jest kiedy to jeden partner zapewnia wszystkie elementy Twojego eventu!
 


Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.0346 s
MEM: 2.03 MB
SQL: 19