Project Description

Wchodzących na sale Gości przywitają piękne hostessy w czerwonych wieczorowych kreacjach,
które będą wręczać Gościom specjalne koperty z tajnymi kodami.
Po wejściu na salę i zajęciu miejsc nasi Goście będą raczyli się doskonale wyserwowaną kolacją,
pod koniec której spokój zakłóci, specjalnie wyreżyserowana i przeprowadzona z teatralną precyzją,
scena strzelaniny i pojedynku wraz  z porwaniem z sali kilku zakładników.

Całość tej zaskakującej sekwencji pełnej efektów specjalnych zakończy się wyświetleniem
na wielkoformatowym ekranie najsłynniejszej czołówki z filmu o Bondzie.
W ten oto unikalny i zaskakujący sposób Goście zostaną wprowadzenie w klimat tej wyjątkowej imprezy.

Realizacje – James Bond

Na Państwa życzenie tuż po prezentacji multimedialnej do sali może wjechać w blasku fleszy i w pełnej elegancji prawdziwy Aston Martin wraz z prowadzącym imprezę konferansjerem, który z klasa i elegancją oraz szykiem i humorem poprowadzi dalszą część tej wyjątkowej imprezy. Zaskoczeniem będzie także fakt, że z samochodu wysiadają także porwani wcześniej zakładnicy, którzy zostali odbici przez agenta 007.

Jesteśmy pewni, że w ten sposób zaskoczymy wszystkich Gości i rozpoczniemy dalszą cześć naszego wyjątkowego show. Po tym jakże emocjonującym rozpoczęciu i przywitaniu Gości przez konferansjera nadejdzie czas na występ doskonałej wokalistki, która śpiewając na żywo jedną z najsławniejszych piosenek „Skyfall” wraz z grupą tancerzy zaprezentują niesamowitą choreografię taneczną.

Chcąc jeszcze bardziej rozemocjonować publikę przed uczestnikami w prawdziwie typowym dla Bonda stylu zaprezentują się jego urocze i równie zabójcze towarzyszki. W ten dość nietypowy i bardzo widowiskowy sposób dojdziemy do pierwszego z konkursów, dzięki któremu uczestnicy wejdą w interakcję z prowadzącym i rozluźnią się przed następnymi bardziej zabawnymi i śmiałymi propozycjami, do których będą należeć między innymi: konkurs obsługiwania zabójczych gadżetów agenta 007, pozorowanie scen z filmów o przygodach Bonda, zabójczy pościg uciekających bandytów, rzut kartą do pokera, oraz konkurs przygotowywania Martini wstrząśniętego – nie zmieszanego, rozbrajanie bomby za pomocą kodów.

Podczas kolejnych odsłon programu artystycznego oczywiście nie zabraknie występów wokalnych i tanecznych, wśród których znajdą się między innymi „Golden Eye” i pokaz unikalnego i zabójczego Tango Argentino. Całość części tematycznej wieczoru zostanie przeprowadzona w trzech częściach, w przerwach pomiędzy którymi uczestnicy będą mieli okazje między innymi zasiąść za kierownicą pojazdu agenta 007.

Poznaj szczegóły