Imprezy integracyjne Wieliczka

Zazwyczaj w przypadku rozwiniętych przedsiębiorstw w ramach corocznych wyjazdów integracyjnych firmy pragną zapoznać się ze sobą oddziały z całego kraju lub Europy. Imprezę integracyjną musimy planować ze sporym wyprzedzeniem, a pierwszą kwestią jest wybór miasta – Wieliczka to dobra opcja nie tylko z uwagi na bardzo dobrą lokalizację ale też piękną historię. Scenariusze na imprezę integracyjną w tym miejscu się nie kończą – oferty często są zależne od pory roku, mimo to w każdym okresie tworzymy świetne imprezy firmowe w Wieliczce

Nie szukaj już dłużej i postaw na profesjonalizm!

Pomysły na imprezy integracyjne w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – w szczególności eventy integracyjne to nasza specjalność. Z reguły przed selekcją motywu głównego oraz typu imprezy zadajemy pytanie w jakim celu jest organizowana. Zapoznanie się ze sobą pracowników, ocieplenie atmosfery, a może usprawnienie sposobu porozumiewania się Twojego zespołu. Czasem mimo wieloletniego stażu współpracy, Twoja załoga nie zna się zbyt dobrze, co bezpośrednio przekłada się na efektywność ich pracy.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Wieliczka

Uwaga! Podczas organizacji eventów integracyjnych dla firm, musimy podejść całościowo do eventu: od cateringu po oświetlenie, jak również w plenerze, mimo, że najwięcej imprez integracyjnych jesteśmy w stanie zorganizować w praktycznie każdym miejscu, warto mieć to na uwadze. Bez koniecznego doświadczania możemy sporo spraw przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy z reguły są jak puzzle – jeżeli jeden element nie pasuje do innych, nie tworzą jedności. Wyjazdy integracyjne należy zawsze w pełni dopracować. Najtańszy catering, leniwa obsługa lub brak dobrego nagłośnienia mogą być niektórymi z powodów, kiedy event robi się katastrofą. Jeśli zależy nam, aby imprezy integracyjne zostały uczestnikom na długo w pamięci, skorzystaj z pomocy profesjonalnej agencji eventowej Hevent. Zorganizujemy o szczegóły imprezy integracyjnej, aby każdy z uczestników (również ten za nią odpowiedzialny) mógł ze spokojem poddać się dobrej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej działalności. Zaufało nam już wiele Klientów – możesz być nim także i Ty!

Najczęściej wybierane imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Wieliczka
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Co więcej, będąc firmą eventową nie zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, posiadamy także możliwość wypożyczenia elementów scenograficznych. Z firmą Hevent, tworzenie imprez firmowych w Wieliczce jest zawsze na najwyższym poziomie! Koniec z nudnymi imprezami, wybierz oferty agencji eventowej. Lidera w organizacji imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Wieliczka

Nasze ogromne doświadczenie w organizacji imprez oraz chęć doskonalenia sprawia, że Klienci oceniają nas jako najlepszych w branży eventowej. Zapewniamy wyjątkowe atrakcje dla pracowników, którzy w trakcie pobytu w Wieliczce nareszcie są w stanie zapomnieć o męczących obowiązkach. Impreza integracyjna w każdym miejscu – Wieliczka nie jest wyjątkiem, w tym przypadku również organizujemy pikniki firmowe i inne wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci pracownicy to nasz motor napędowy w organizacji niezapomnianych imprez dla firm. Wiemy, że dbałość o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy wyjątkową atmosferę, cieszymy się możliwością spotkania. Sporo Klientów to nasi dobrzy znajomi, z którymi tworzymy imprezy od dawna, jednak gdy wybierają imprezy tematyczne za każdym razem potrafimy ich zaskoczyć ciekawą propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą wyróżniają propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, budują chęci do pracy.

Chcesz uzyskać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Imprezy firmowe Wieliczka – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Zadzwoń do nas – organizujemy imprezy integracyjne i różne eventy dla wszystkich firm. Gwarantujemy sprawny kontakt, troska o każdy aspekt i detale tak, aby impreza zapadła w pamięć każdej osobie. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć różne atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dostosowujemy zawsze do grupy tak, aby pomysły były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zapamiętał je na długo.

Najlepsze eventy firmowe w Wieliczce – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)