Imprezy integracyjne Wałbrzych

Często w przypadku dużych przedsiębiorstw w ramach corocznych wyjazdów integracyjnych firmy pragną spotkać się ze sobą oddziały z całego, a nawet i Europy. Imprezę integracyjną warto zaplanować ze sporym wyprzedzeniem, a najważniejszą sprawą będzie wybór miejscowości – Wałbrzych to ciekawa alternatywa nie tylko ze względu na bardzo dobrą lokalizację ale też urzekającą historię. Pomysły na imprezę integracyjną w tym miejscu się nie kończą – oferty najczęściej zależą od czasu, jednak w każdym okresie jesteśmy w stanie stworzyć niezapomniane imprezy firmowe w Wałbrzychu

Nie szukaj już dłużej i zdecyduj się na profesjonalizm!

Pomysły na imprezy integracyjne w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – zwłaszcza eventy integracyjne to nasz as w rękawie. Z reguły przed selekcją tematu przewodniego, a także charakteru imprezy zadajemy pytanie co jest jej głównym celem. Zapoznanie się ze sobą pracowników, zmiana atmosfery, a może polepszenie łączności w zespole. Czasem mimo długiego stażu pracy, Twój team nie zna się zbyt dobrze, co co może przekładać się na ich zaufanie wobec drugiej osoby. <strong?Impreza integracyjna w Wałbrzychu może być złotym środkiem na rozwiązanie tej sytuacji i pozwala polepszyć relacje między pracownikami. Możemy zorganizować szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i z przyjemnością zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Wałbrzycha w rodzinnej atmosferze. Nasza szeroka oferta na imprezy integracyjne posiada kilka propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dopasujemy do ilości uczestników, warunków atmosferycznych lub tego jak oficjalne jest wydarzenie. Jesteśmy w stanie stworzyć event jako galę dla 1 100 osób w uroczystym klimacie, która zawiera cały repertuar i atrakcje dla każdego. Eventy też są organizowane w mało okazałej wersji jak integracja w kopalni, nastawioną na kontakt i wspólną pracę pracowników. Nasze atrakcje dostosujemy do Klientów oraz ich wymagań. Imprezy firmowe to najlepszy moment, aby zobaczyć naturalnych liderów wśród grupy. Szczególnie w przypadku, gdy są rotacje na stanowiskach kierowniczych i nie do końca wiemy na kogo z nowego otoczenia możemy liczyć, komu powierzyć dane stanowisko. Podczas spotkania na pewno spytamy czy życzą sobie Państwo catering, jeżeli tak to wybierzemy odpowiednie menu z zaznaczeniem upodobań Klienta. Organizując imprezy zawsze staramy się jak najwięcej zrobić sami, ale najważniejsze kwestie podejmujemy wspólnie. >b?Wasze zdanie i uwagi są dla nas [priorytetem.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Wałbrzych

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne firmowe, należy podejść całościowo do eventu: od cateringu po nagłośnienie lub atrakcje w plenerze, choć najwięcej imprez integracyjnych możemy zorganizować w praktycznie każdym miejscu, należy mieć to na uwadze. Bez koniecznego doświadczania możemy kilka elementów przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy są jak duże puzzle – jeśli jeden element nie jest dopasowany do reszty, nie tworzą spójnej całości. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane. Niepewny catering, leniwa obsługa lub brak dobrego nagłośnienia to tylko kilka z przyczyn, kiedy event okazuje się katastrofą. Jeżeli chcesz, aby imprezy integracyjne zostały uczestnikom w pamięci na lata, skorzystaj z pomocy cenionej agencji eventowej Hevent. Zadbamy o szczegóły imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników (również ten za nią odpowiedzialny) mógł z ulgą poddać się szampańskiej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej działalności. Zaufało nam już wiele Klientów – możesz być nim także i Ty!

Najpopularniejsze imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Wałbrzych
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Dodatkowo, jako firma eventowa nie zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, posiadamy również możliwość wypożyczenia rekwizytów scenograficznych. Z firmą Hevent, tworzenie imprez firmowych w Wałbrzychu jest zawsze na najwyższym poziomie! Koniec z sztywnymi eventami, skorzystaj z usługi agencji eventowej. Lidera w organizacji imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Wałbrzych

Nasze 25 letnie doświadczenie w tworzeniu imprez, a także chęć doskonalenia sprawia, że Klienci oceniają nas jako liderów w branży eventowej. Posiadamy zróżnicowane atrakcje dla pracowników, którzy w trakcie pobytu w Wałbrzychu w końcu mogą zapomnieć o męczących obowiązkach. Impreza integracyjna w każdym miejscu – Wałbrzych nie odbiega od reguły, w tym przypadku również organizujemy pikniki firmowe oraz pozostałe wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci uczestnicy to nasza główna nagroda przy organizacji różnych imprez dla firm. Wiemy, że dbałość o każdy aspekt wydarzenia, tworzymy wyjątkową atmosferę, cieszymy się okazją do spotkania. Wiele Klientów to nasi dobrzy znajomi, z którymi współpracujemy od kilku lat, jednak gdy decydują się na imprezy tematyczne za każdym razem jesteśmy w stanie wzbudzić w nich zdumienie nową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą wyróżniają propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, budują motywację do pracy.

Chcesz otrzymać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, że trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Imprezy firmowe Wałbrzych – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Skontaktuj się z agencja Hevent – tworzymy imprezy integracyjne i inne eventy dla wszystkich firm. Zapewniamy bezproblemowy kontakt, dbałość o każdy aspekt i szczegół tak, aby impreza zapadła w pamięć każdej osobie. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć różne atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dopasowujemy zawsze do uczestników tak, aby pomysły były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zapamiętał je na długo.

Najlepsze eventy firmowe w Wałbrzychu – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)