Imprezy integracyjne Skoczów

Często w przypadku bardzo dużych firm w ramach corocznych wyjazdów integracyjnych firmy chcą spotkać się ze sobą oddziały z całego kraju lub Europy. Imprezę integracyjną trzeba planować ze sporym wyprzedzeniem, a pierwszą sprawą jest wybór miasta – Skoczów to ciekawa alternatywa nie tylko ze względu na wygodną lokalizację ale też piękną historię. Pomysły na imprezę integracyjną w Skoczowie się nie kończą – oferty często są zależne od pory roku, jednak w każdym kwartale tworzymy niezapomniane imprezy firmowe w Skoczowie

Nie zwlekaj i postaw na na nasze największe doświadczenie w branży!

Pomysły na imprezy integracyjne w Skoczowie

Organizacja imprezy firmowe – szczególnie integracyjne to nasza specjalność. Z reguły przed selekcją tematu głównego oraz typu imprezy pytamy co jest jej głównym celem. Wprowadzenie nowych pracowników, ocieplenie atmosfery a może polepszenie komunikacji w zespole. Czasem mimo długiego stażu współpracy, pracownicy mało się znają co bezpośrednio przekłada się na ich zaufanie wobec siebie nawzajem. Impreza integracyjna pomaga to zmienić i poprawić relacje między pracownikami. Możemy zorganizować szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i chętnie zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Skoczowa w przyjemnej atmosferze. Nasza szeroka oferta na imprezy integracyjne posiada kilka propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dostosowujemy do ilości uczestników, warunków zewnętrznych lub tego jak oficjalne jest wydarzenie. Możemy zorganizować event jako galę dla 1 400 osób w uroczystym klimacie, która zawiera cały repertuar i atrakcje dla grup. Eventy też są organizowane w mało oficjalnej wersji jak integracja pod ziemią, której celem jest kontakt i wspólną pracę pracowników. Nasze niespodzianki dostosujemy do Klientów oraz ich wymagań. Imprezy firmowe to świetny moment, aby wyłonić naturalnych liderów wśród grupy. Zwłaszcza, gdy zmienia się stanowisko kierownicze i nie do końca wiemy na kogo z nowego otoczenia możemy liczyć, komu powierzyć dany rodzaj pracy. Podczas spotkania na pewno zapytamy czy życzą sobie Państwo catering, jeśli tak to wybierzemy właściwe menu z zaznaczeniem preferencji Klienta. W organizacji imprez zawsze staramy się jak najwięcej zrobić sami, ale najważniejsze kwestie podejmujemy wspólnie. Wasze zdanie i uwagi są dla nas bardzo ważne.

Poznaj szczegóły

A może wyjazd integracyjny dla firm?

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne firmowe, musimy podejść kompleksowo do tematu: od cateringu po nagłośnienie lub atrakcje w terenie, choć większość imprez integracyjnych możemy zorganizować w dowolnym miejscu, warto mieć to na uwadze. Bez niezbędnego doświadczania możemy kilka elementów przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy z reguły są jak puzzle – jeśli jeden element nie pasuje do innych, nie tworzą jedności. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane. Najtańszy catering, niekompetentna obsługa lub brak dobrego nagłośnienia to tylko kilka z powodów, gdy event okazuje się katastrofą. Jeżeli chcesz, aby imprezy integracyjne zapadły uczestnikom na długo w pamięci, skorzystaj z pomocy znanej agencji eventowej Hevent. Zorganizujemy o szczegóły imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników ( również ten za nią odpowiedzialny ) mógł ze spokojem poddać się szampańskiej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej oferty. Zaufało nam już wiele Klientów – dołącz do nich!

Najczęściej wybierane imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Skoczów
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Co więcej, jako firma eventowa nie zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, posiadamy także opcję wypożyczenia scenografii. Z firmą Hevent, organizacja imprez firmowych w Skoczowie jest zawsze na najwyższym poziomie! Koniec z nudnymi eventami, skorzystaj z oferty agencji eventowej. Lidera w organizacji imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Organizacja imprez firmowych i eventy na terenie Skoczowa

Nasze 25 letnie doświadczenie w organizacji imprez oraz potrzeba doskonalenia sprawia, że Klienci oceniają nas jako najlepszych w branży eventowej. Mamy wyjątkowe atrakcje dla grup, które podczas pobytu w Skoczowie nareszcie mogą odpocząć również od trosk dnia codziennego. Impreza integracyjna w dowolnym miejscu – Skoczów nie nie odbiega od reguły, tutaj również organizujemy pikniki firmowe oraz inne wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci pracownicy to nasza główna nagroda w organizacji różnych imprez dla firm. Jesteśmy świadomi, że dbałość o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy ciepłą atmosferę, cieszymy się okazją do spotkania. Wiele Klientów to nasi dobrzy znajomi z którymi współpracujemy od kilku lat, jednak gdy wybierają imprezy tematyczne za każdym razem udaje nam się ich zaskoczyć nową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą wyróżniają propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą niezapomniane wspomnienia, wzmacniają chęci do pracy.

Chciałbyś uzyskać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Zadzwoń do nas, a przekonasz się, że trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Imprezy firmowe Skoczów – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Skontaktuj się z agencja eventową Hevent – organizujemy imprezy integracyjne i inne eventy dla wszystkich firm. Gwarantujemy sprawny kontakt, dbałość o każdy aspekt i detale tak, aby impreza była pełna emocji i atrakcji. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć różne atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dostosowujemy zawsze do grupy tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie a każdy z uczestników zadowolony.

Impreza firmowa – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)