Imprezy integracyjne Olkusz

Często w przypadku rozwiniętych firm w ramach corocznych wyjazdów integracyjnych firmy mają zamiar zapoznać się ze sobą oddziały z całego kraju lub Europy. Imprezę integracyjną trzeba planować z dużym wyprzedzeniem, a pierwszą sprawą jest wybór miasta – Olkusz to ciekawa opcja nie tylko z uwagi na dogodną lokalizację ale również piękną historię. Pomysły na imprezę integracyjną w Olkuszu się nie kończą – oferty zazwyczaj są zależne od czasu, jednak w każdym czasie jesteśmy w stanie stworzyć niezapomniane imprezy firmowe w Olkuszu

Nie szukaj już dłużej i zdecyduj się na profesjonalizm!

Pomysły na imprezy integracyjne w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – szczególnie eventy integracyjne to nasza specjalność. Z reguły przed selekcją motywu przewodniego, a także charakteru imprezy zadajemy pytanie co jest jej głównym celem. Zapoznanie się ze sobą pracowników, ocieplenie atmosfery, a może polepszenie sposobu porozumiewania się w zespole. Zdarza się, że nawet pomimo długiego stażu współpracy, pracownicy nie mają ciepłych stosunków, co co może przekładać się na efektywność ich pracy.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Olkusz

Uwaga! Podczas organizacji imprez integracyjnych dla firm, powinniśmy podejść całościowo do tematu: od cateringu po oświetlenie, jak również w terenie, choć większość imprez integracyjnych możemy zorganizować w dowolnym miejscu, trzeba mieć to na uwadze. Bez koniecznego doświadczania możemy sporo elementów przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy są jak duże puzzle – jeśli jeden element nie jest dopasowany do innych, nie tworzą spójnej całości. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane. Niepewny catering, leniwa obsługa lub brak właściwego nagłośnienia mogą być niektórymi z powodów, kiedy event okazuje się totalną klapą. Jeśli zależy nam, aby imprezy integracyjne zapadły pracownikom na długo w pamięci, zdecyduj się na wsparcie cenionej agencji eventowej Hevent. Zorganizujemy o szczegóły imprezy integracyjnej, aby każdy z uczestników (również pomysłodawca) mógł z ulgą poddać się dobrej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to podstawa naszej oferty. Cieszymy się zaufaniem wielu Klientów – możesz być nim także i Ty!

Najczęściej wybierane imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Olkusz
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Dodatkowo, jako firma eventowa nie zajmujemy się wyłącznie organizacją wielkich przedsięwzięć, posiadamy również opcję wypożyczenia rekwizytów scenograficznych. Z pomocą firmy Hevent, tworzenie imprez firmowych w Olkuszu jest zawsze na najwyższym poziomie! Koniec z nudnymi wydarzeniami, postaw na oferty agencji eventowej. Specjalistę w organizacji imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Olkusz

Nasze 25 letnie doświadczenie w tworzeniu imprez oraz chęć ciągłego rozwoju sprawia, że Klienci cenią nas jako najlepszych w branży eventowej. Posiadamy wyjątkowe atrakcje dla pracowników, którzy w trakcie przebywania w Olkuszu w końcu mogą odpocząć także od wyzwań, z którymi mierzą cię na co dzień. Impreza integracyjna w dowolnym miejscu – Olkusz nie odbiega od reguły, w tym przypadku również organizujemy pikniki firmowe oraz pozostałe wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci pracownicy to nasz motor napędowy przy organizacji niezapomnianych imprez dla firm. Jesteśmy świadomi, że dbając o każdy aspekt wydarzenia, tworzymy miłą atmosferę, cieszymy się okazją do spotkania. Wiele Klientów to nasi długoletni znajomi, z którymi tworzymy imprezy od dawna, jednak gdy decydują się na imprezy tematyczne za każdym razem jesteśmy w stanie ich zaskoczyć nową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą zdobią propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, budują chęci do pracy.

Chciałbyś uzyskać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Imprezy firmowe Olkusz – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Zadzwoń do nas – organizujemy imprezy integracyjne i różne eventy dla każdego przedsiębiorstwa. Zapewniamy sprawny kontakt, troska o każdy aspekt i szczegół tak, aby impreza była pełna emocji i atrakcji. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć różne atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dopasowujemy zawsze do grupy tak, aby pomysły były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zapamiętał je na długo.

Najlepsze eventy firmowe w Olkuszu – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)