Imprezy integracyjne Gdynia

Często w przypadku dużych firm w ramach corocznych wyjazdów integracyjnych firmy mają zamiar spotkać się ze sobą oddziały z całego kraju lub Europy. Imprezę integracyjną warto zaplanować z dużym wyprzedzeniem, a pierwszą sprawą będzie wybór miejscowości – Gdynia to świetna opcja nie tylko ze względu na bardzo dobrą lokalizację ale również piękną historię. Scenariusze na imprezę integracyjną w Gdyni się nie kończą – oferty często są zależne od czasu, mimo to w każdym czasie tworzymy świetne imprezy firmowe w Gdyni

Nie zastanawiaj się i postaw na nasze ogromne doświadczenie w tej tematyce!

Pomysły na imprezy integracyjne w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – zwłaszcza eventy integracyjne to nasz as w rękawie. Z nawyku przed wyborem tematu przewodniego, a także charakteru imprezy pytamy co jest jej głównym celem. Wprowadzenie nowych pracowników, zmiana atmosfery, a może polepszenie sposobu porozumiewania się Twojego zespołu. Zdarza się, że nawet pomimo długiego stażu współpracy, Twoja załoga nie zna się zbyt dobrze, co co może przekładać się na ich zaufanie wobec siebie nawzajem. <strong?Impreza integracyjna w Gdyni pomaga to zmienić i poprawić relacje między pracownikami. Możemy przeprowadzić szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i z przyjemnością zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Gdyni w wyjątkowej atmosferze. Nasza bogata oferta na imprezy integracyjne ma kilka propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dopasujemy do ilości uczestników, warunków zewnętrznych lub tego jak oficjalne jest wydarzenie. Jesteśmy w stanie stworzyć event jako galę dla 1 400 osób w uroczystym klimacie, która posiada cały repertuar i atrakcje dla grup. Eventy też są organizowane w mało oficjalnej wersji jak integracja pod ziemią, której celem jest kontakt i wspólną pracę pracowników. Nasze atrakcje personalizujemy do Klientów oraz ich wymagań. Imprezy firmowe to świetny moment, aby dostrzec naturalnych przywódców wśród grupy. Szczególnie w przypadku, gdy zmienia się posada kierownicza i nie do końca wiemy na kogo z pozostałych pracowników możemy postawić, komu powierzyć dany rodzaj pracy. Podczas spotkania z pewnością zapytamy czy chcą Państwo catering, jeśli tak to wybierzemy właściwe menu z zaznaczeniem upodobań Klienta. W organizacji imprez zawsze staramy się zrobić wszystko kompleksowo, ale najważniejsze kwestie podejmujemy wspólnie. >b?Dokładamy wszelkich starań aby event stał się perfekcyjny dla każdego.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Gdynia

Uwaga! Podczas organizacji imprez integracyjnych firmowe, powinniśmy podejść całościowo do eventu: od cateringu po nagłośnienie,a także w plenerze, mimo, że większość imprez integracyjnych jesteśmy w stanie zorganizować w praktycznie każdym miejscu, trzeba mieć to na uwadze. Bez dużego doświadczania możemy wiele elementów przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy są jak duże puzzle – jeśli jeden element nie jest dopasowany do innych, nie tworzą spójnej całości. Wyjazdy integracyjne należy zawsze w pełni dopracować. Niesprawdzony catering, niekompetentna obsługa lub brak właściwego nagłośnienia to tylko kilka z przyczyn, kiedy event okazuje się totalną klapą. Jeśli chcesz, aby imprezy integracyjne zapadły pracownikom w pamięci na lata, postaw na pomoc znanej agencji eventowej Hevent. Zadbamy o najmniejszy detal imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników (również pomysłodawca) mógł ze spokojem oddać się szampańskiej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to podstawa naszej działalności. Cieszymy się zaufaniem wielu Klientów – możesz być nim także i Ty!

Najczęstsze imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Gdynia
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Co więcej, będąc firmą eventową nie zajmujemy się wyłącznie organizacją wielkich przedsięwzięć, istnieje także możliwość wypożyczenia scenografii. Z firmą Hevent, tworzenie imprez firmowych w Gdyni będzie zawsze w pełni profesjonalne! Koniec z nudnymi imprezami, wybierz pomoc agencji eventowej. Specjalistę w tworzeniu imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Gdynia

Nasze 25 letnie doświadczenie w organizacji imprez, a także chęć ciągłego rozwoju sprawia, że Klienci oceniają nas jako liderów w branży eventowej. Mamy wyjątkowe atrakcje dla grup, które podczas wizyty w Gdyni w końcu są w stanie zapomnieć o męczących obowiązkach. Impreza integracyjna w każdym miejscu – Gdynia nie odbiega od reguły, w tym przypadku często organizujemy pikniki firmowe i pozostałe wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci uczestnicy to nasza główna nagroda w organizacji ciekawych imprez firmowych. Jesteśmy świadomi, że dbając o każdy aspekt wydarzenia, tworzymy miłą atmosferę, cieszymy się możliwością spotkania. Wiele Klientów to nasi dobrzy znajomi, z którymi współpracujemy od wielu lat, jednak gdy wybierają imprezy tematyczne za każdym razem udaje nam się ich zaskoczyć nietypową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą zdobią propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, wzmacniają motywację do pracy.

Chciałbyś dostać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Imprezy firmowe Gdynia – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Zadzwoń do nas – organizujemy imprezy integracyjne i każde możliwe eventy dla każdego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy bezproblemowy kontakt, dbałość o każdy aspekt i szczegół tak, aby impreza była pełna emocji i atrakcji. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć różne atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dopasowujemy zawsze do uczestników tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zadowolony.

Najlepsze eventy firmowe w Gdyni – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)