Imprezy integracyjne Konin

Zazwyczaj w przypadku dużych przedsiębiorstw w ramach corocznych wyjazdów integracyjnych firmy mają zamiar spotkać się ze sobą oddziały z całego, a nawet i Europy. Imprezę integracyjną musimy zaplanować ze sporym wyprzedzeniem, a najważniejszą sprawą jest wybór miejscowości – Konin to świetna alternatywa nie tylko z uwagi na bardzo dobrą lokalizację ale również piękną historię. Pomysły na imprezę integracyjną w Koninie się nie kończą – oferty często są zależne od czasu, jednak w każdym okresie jesteśmy w stanie stworzyć świetne imprezy firmowe w Koninie

Nie zastanawiaj się i zdecyduj się na nasze ogromne doświadczenie w tej tematyce!

Pomysły na imprezy integracyjne w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – w szczególności eventy integracyjne to nasz główny atut. Z nawyku przed selekcją motywu głównego oraz typu imprezy zadajemy pytanie w jakim celu jest organizowana. Zapoznanie się ze sobą pracowników, ocieplenie atmosfery, a może polepszenie sposobu porozumiewania się w zespole. Czasem mimo wieloletniego stażu współpracy, pracownicy nie mają ciepłych stosunków, co co może przekładać się na ich zaufanie wobec siebie nawzajem. <strong?Impreza integracyjna w Koninie jest rozwiązaniem tego problemu i pozwala poprawić relacje między pracownikami. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i chętnie zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Konina w wyjątkowej atmosferze. Nasza bogata oferta na imprezy integracyjne ma kilka propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dopasujemy do ilości uczestników, warunków zewnętrznych lub tego jak oficjalne jest wydarzenie. Możemy stworzyć event jako galę dla 1 100 osób w uroczystym klimacie, która posiada pełen repertuar i atrakcje dla grup. Eventy również są organizowane w mało okazałej wersji jak integracja pod ziemią, nastawioną na kontakt i wspólną pracę pracowników. Nasze niespodzianki personalizujemy do każdego klienta oraz ich wymagań. Imprezy firmowe to świetny moment, aby dostrzec naturalnych przywódców wśród grupy. Zwłaszcza, kiedy zmienia się stanowisko kierownicze i brak nam naturalnego zastępstwa – kogoś komu powierzyć dane stanowisko. W trakcie spotkania z pewnością zapytamy czy chcą Państwo catering, jeśli tak to dobierzemy odpowiednie menu z sprecyzowaniem preferencji Klienta. Organizując imprezy zawsze staramy się jak najwięcej zrobić sami, ale najważniejsze kwestie podejmujemy wspólnie. >b?Wasze zdanie i preferencje są dla nas [priorytetem.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Konin

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne firmowe, należy podejść całościowo do tematu: od cateringu po oświetlenie,a także w plenerze, choć większość imprez integracyjnych jesteśmy w stanie zorganizować w dowolnym miejscu, należy mieć to na uwadze. Bez koniecznego doświadczania możemy kilka elementów przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy z reguły są jak puzzle – jeśli jeden fragment nie jest dopasowany do reszty, nie tworzą spójnej całości. Wyjazdy integracyjne należy zawsze w pełni dopracować. Najtańszy catering, leniwa obsługa lub brak dobrego nagłośnienia mogą być niektórymi z powodów, kiedy event okazuje się katastrofą. Jeśli zależy nam, aby imprezy integracyjne zapadły gościom w pamięci na lata, zdecyduj się na wsparcie profesjonalnej agencji eventowej Hevent. Zorganizujemy o najmniejszy detal imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników (również ten za nią odpowiedzialny) mógł ze spokojem poddać się szampańskiej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej oferty. Zaufało nam już wiele Klientów – dołącz do nich!

Najczęstsze imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Konin
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Co więcej, będąc firmą eventową nie zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, posiadamy również opcję wypożyczenia elementów scenograficznych. Z pomocą firmy Hevent, tworzenie imprez firmowych w Koninie będzie zawsze na najwyższym poziomie! Koniec z nudnymi wydarzeniami, postaw na wsparcie agencji eventowej. Fachowca w tworzeniu imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Konin

Nasze ogromne doświadczenie w tworzeniu imprez oraz potrzeba ciągłego rozwoju sprawia, że Klienci oceniają nas jako najlepszych w branży eventowej. Mamy świetne atrakcje dla pracowników, którzy podczas przebywania w Koninie nareszcie mogą zapomnieć o nużących obowiązkach. Impreza integracyjna w każdym miejscu – Konin nie jest wyjątkiem, w tym przypadku często organizujemy pikniki firmowe i inne wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci pracownicy to nasza główna nagroda przy organizacji niezapomnianych imprez dla firm. Wiemy, że dbałość o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy wyjątkową atmosferę, cieszymy się możliwością spotkania. Sporo Klientów to nasi dobrzy znajomi, z którymi współpracujemy od wielu lat, jednak gdy wybierają imprezy tematyczne za każdym razem udaje nam się wzbudzić w nich zdumienie ciekawą propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą zdobią propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, budują motywację do pracy.

Chciałbyś otrzymać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Zadzwoń do nas, a zobaczysz, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Imprezy firmowe Konin – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Zadzwoń do nas – organizujemy imprezy integracyjne i inne eventy dla wszystkich firm. Zapewniamy sprawny kontakt, troska o każdy aspekt i detale tak, aby impreza była pełna emocji i atrakcji. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć najróżniejsze atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dostosowujemy zawsze do uczestników tak, aby pomysły były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zadowolony.

Najlepsze eventy firmowe w Koninie – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)