Imprezy integracyjne Katowice

Często w przypadku rozwiniętych firm w ramach cyklicznych wyjazdów integracyjnych firmy pragną spotkać się ze sobą oddziały z całego, a nawet i Europy. Imprezę integracyjną musimy planować ze sporym wyprzedzeniem, a pierwszą sprawą jest wybór miejscowości – Katowice to idealna alternatywa nie tylko ze względu na dogodną lokalizację ale też urzekającą historię. Scenariusze na imprezę integracyjną w Katowicach się nie kończą – oferty zazwyczaj są zależne od pory roku, jednak w każdym okresie jesteśmy w stanie stworzyć świetne imprezy firmowe w Katowicach

Nie zastanawiaj się i wybierz profesjonalizm!

Pomysły na imprezy integracyjne w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – w szczególności eventy integracyjne to nasz as w rękawie. Najczęściej przed wyborem tematu głównego, a także typu imprezy pytamy co jest jej głównym celem. Wprowadzenie nowych pracowników, zmiana atmosfery, a może usprawnienie sposobu porozumiewania się Twojego zespołu. Zdarza się, że nawet pomimo długiego stażu współpracy, pracownicy nie mają ciepłych stosunków, co bezpośrednio przekłada się na ich zaufanie wobec siebie nawzajem. <strong?Impreza integracyjna w Katowicach pomaga to zmienić i polepszyć relacje między pracownikami. Możemy przeprowadzić szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i chętnie zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Katowic w przyjemnej atmosferze. Nasza bogata oferta na imprezy integracyjne ma parę propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dostosowujemy do ilości uczestników, warunków zewnętrznych lub powagi wydarzenia. Jesteśmy w stanie zorganizować event jako galę dla 1 200 osób w oficjalnym klimacie, która zawiera cały repertuar i atrakcje dla grup. Eventy też są organizowane w mało oficjalnej wersji jak integracja pod ziemią, której celem jest kontakt i współpracę pracowników. Nasze atrakcje dostosujemy do każdego klienta oraz ich wymagań. Imprezy firmowe to najlepszy moment, aby wyłonić naturalnych liderów wśród grupy. Zwłaszcza, kiedy zmienia się posada kierownicza i nie do końca wiemy na kogo z nowego otoczenia możemy liczyć, komu powierzyć dane stanowisko. W trakcie spotkania z pewnością zapytamy czy chcą Państwo catering, jeśli tak to dobierzemy właściwe menu z sprecyzowaniem upodobań Klienta. Organizując imprezy zawsze staramy się zrobić wszystko od A do Z, ale najważniejsze kwestie omawiamy zawsze z klientem. >b?bardzo ważne.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Katowice

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne firmowe, powinniśmy podejść kompleksowo do eventu: od cateringu po nagłośnienie, jak również w plenerze, choć większość imprez integracyjnych możemy zorganizować w dowolnym miejscu, trzeba mieć to na uwadze. Bez koniecznego doświadczania możemy wiele elementów przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy z reguły są jak duże puzzle – jeśli jeden fragment nie pasuje do innych, nie tworzą spójnej całości. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane. Najtańszy catering, leniwa obsługa lub brak właściwego nagłośnienia mogą być niektórymi z powodów, gdy event robi się katastrofą. Jeżeli chcesz, aby imprezy integracyjne zapadły gościom w pamięci na lata, postaw na pomoc znanej agencji eventowej Hevent. Zorganizujemy o szczegóły imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników (również pomysłodawca) mógł z ulgą poddać się szampańskiej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej oferty. Cieszymy się zaufaniem wielu Klientów – dołącz do nich!

Najczęstsze imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Katowice
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Dodatkowo, jako firma eventowa nie zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, istnieje także możliwość wypożyczenia elementów scenograficznych. Z firmą Hevent, organizacja imprez firmowych w Katowicach jest zawsze dopięte na ostatni guzik! Koniec z sztywnymi wydarzeniami, postaw na usługi agencji eventowej. Fachowca w organizacji imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Katowice

Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu imprez,jak również potrzeba ciągłego rozwoju sprawia, że Klienci oceniają nas jako liderów w branży eventowej. Zapewniamy wyjątkowe atrakcje dla pracowników, którzy podczas wizyty w Katowicach nareszcie mogą odpocząć również od wyzwań dnia codziennego. Impreza integracyjna w dowolnym miejscu – Katowice nie odbiega od reguły, tutaj często organizujemy pikniki firmowe i inne wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci pracownicy to nasz motor napędowy przy organizacji ciekawych imprez firmowych. Jesteśmy świadomi, że dbając o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy ciepłą atmosferę, cieszymy się okazją do spotkania. Wiele Klientów to nasi dobrzy znajomi, z którymi tworzymy imprezy od dawna, jednak gdy decydują się na imprezy tematyczne za każdym razem potrafimy ich zaskoczyć ciekawą propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą wyróżniają propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, budują motywację do pracy.

Chciałbyś uzyskać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Imprezy firmowe Katowice – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Napisz do nas – tworzymy imprezy integracyjne i każde możliwe eventy dla wszystkich firm. Zapewniamy sprawny kontakt, troska o każdy aspekt i detale tak, aby impreza zapadła w pamięć każdej osobie. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć różne atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dopasowujemy zawsze do grupy tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zapamiętał je na długo.

Najlepsze eventy firmowe w Katowicach – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)