Imprezy integracyjne Kętrzyn

Zazwyczaj w przypadku rozwiniętych firm w ramach corocznych wyjazdów integracyjnych firmy chcą spotkać się ze sobą oddziały z całego kraju lub Europy. Imprezę integracyjną musimy zaplanować z dużym wyprzedzeniem, a pierwszą kwestią jest wybór miasta – Kętrzyn to ciekawa alternatywa nie tylko z uwagi na wygodną lokalizację ale też piękną historię. Pomysły na imprezę integracyjną w tym miejscu się nie kończą – oferty często są zależne od pory roku, mimo to w każdym czasie tworzymy niezapomniane imprezy firmowe w Kętrzynie

Nie szukaj już dłużej i postaw na na nasze największe doświadczenie w branży!

Pomysły na imprezy integracyjne w Kętrzynie

Organizacja imprezy firmowe – zwłaszcza integracyjne to nasz as w rękawie. Z reguły przed wyborem motywu przewodniego oraz charakteru imprezy pytamy co jest jej głównym celem. Zapoznanie się ze sobą pracowników, ocieplenie atmosfery a może polepszenie łączności w zespole. Czasem mimo długiego stażu współpracy, pracownicy mało się znają co bezpośrednio przekłada się na ich zaufanie wobec siebie nawzajem. Impreza integracyjna pomaga to zmienić i poprawić relacje między pracownikami. Możemy zorganizować szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i chętnie zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Kętrzyna w rodzinnej atmosferze. Nasza bogata oferta na imprezy integracyjne ma kilka propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dostosowujemy do ilości uczestników, warunków atmosferycznych lub powagi wydarzenia. Możemy zorganizować event jako galę dla 1 100 osób w uroczystym klimacie, która zawiera cały repertuar i atrakcje dla grup. Eventy też są organizowane w mniej okazałej wersji jak integracja pod ziemią, nastawioną na kontakt i współpracę pracowników. Nasze atrakcje personalizujemy do Klientów oraz ich wymagań. Imprezy firmowe to najlepszy moment, aby zobaczyć naturalnych przywódców wśród grupy. Zwłaszcza, gdy zmienia się stanowisko kierownicze i nie do końca wiemy na kogo z nowego otoczenia możemy liczyć, komu powierzyć dany rodzaj pracy. Podczas spotkania na pewno zapytamy czy chcą Państwo catering, jeżeli tak to dobierzemy właściwe menu z zaznaczeniem upodobań Klienta. W organizacji imprez zawsze staramy się jak najwięcej zrobić sami, ale najważniejsze kwestie podejmujemy wspólnie. Wasze zdanie i uwagi są dla nas bardzo ważne.

Poznaj szczegóły

A może wyjazd integracyjny dla firm?

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne dla firm, musimy podejść całościowo do eventu: od cateringu po oświetlenie lub atrakcje w terenie, choć większość imprez integracyjnych możemy zorganizować w dowolnym miejscu, warto mieć to na uwadze. Bez niezbędnego doświadczania możemy sporo aspektów przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy są jak ogromne puzzle – jeśli jeden element nie pasuje do innych, nie tworzą jedności. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane. Niepewny catering, niekompetentna obsługa lub brak właściwego nagłośnienia to tylko kilka z powodów, gdy event robi się totalną klapą. Jeśli chcesz, aby imprezy integracyjne zapadły uczestnikom na długo w pamięci, skorzystaj z pomocy profesjonalnej agencji eventowej Hevent. Zorganizujemy o szczegóły imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników ( również ten za nią odpowiedzialny ) mógł ze spokojem oddać się dobrej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej oferty. Zaufało nam już wiele Klientów – dołącz do nich!

Najczęstsze imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Kętrzyn
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Dodatkowo, jako firma eventowa nie zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, istnieje także możliwość wypożyczenia elementów scenograficznych. Z firmą Hevent, organizacja imprez firmowych w Kętrzynie jest zawsze na najwyższym poziomie! Koniec z nudnymi eventami, skorzystaj z oferty agencji eventowej. Lidera w organizacji imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Organizacja imprez firmowych i eventy na terenie Kętrzyna

Nasze 25 letnie doświadczenie w organizacji imprez oraz chęć doskonalenia sprawia, że Klienci oceniają nas jako liderów w branży eventowej. Mamy wyjątkowe atrakcje dla grup, które podczas pobytu w Kętrzynie nareszcie mogą odpocząć również od trosk dnia codziennego. Impreza integracyjna w dowolnym miejscu – Kętrzyn nie nie odbiega od reguły, tutaj również organizujemy pikniki firmowe oraz inne wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci uczestnicy to nasz motor napędowy przy organizacji różnych imprez dla firm. Jesteśmy świadomi, że dbając o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy wspaniałą atmosferę, cieszymy się okazją do spotkania. Sporo Klientów to nasi długoletni znajomi z którymi tworzymy imprezy od dawna, jednak gdy wybierają imprezy tematyczne za każdym razem udaje nam się ich zaskoczyć nową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą wyróżniają propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, budują chęci do pracy.

Chcesz uzyskać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, że trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Imprezy firmowe Kętrzyn – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Skontaktuj się z agencja eventową Hevent – organizujemy imprezy integracyjne i inne eventy dla wszystkich firm. Gwarantujemy sprawny kontakt, troska o każdy aspekt i szczegół tak, aby impreza była pełna emocji i atrakcji. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć najróżniejsze atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dostosowujemy zawsze do grupy tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie a każdy z uczestników zadowolony.

Impreza firmowa – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)