Imprezy integracyjne Szczawnica

Często w przypadku rozwiniętych przedsiębiorstw w ramach corocznych wyjazdów integracyjnych firmy chcą zapoznać się ze sobą oddziały z całego kraju lub Europy. Imprezę integracyjną musimy planować ze sporym wyprzedzeniem, a pierwszą kwestią jest wybór miasta – Szczawnica to dobra alternatywa nie tylko z uwagi na dogodną lokalizację ale również urzekającą historię. Pomysły na imprezę integracyjną w tym miejscu się nie kończą – oferty zazwyczaj są zależne od pory roku, jednak w każdym czasie tworzymy świetne imprezy firmowe w Szczawnicy

Nie zwlekaj i postaw na wieloletnie doświadczenie grupy Hevent!

Pomysły na imprezy integracyjne w Szczawnicy

Organizacja imprezy firmowe – szczególnie integracyjne to nasz główny atut. Z nawyku przed selekcją tematu przewodniego oraz typu imprezy pytamy co jest jej głównym celem. Wprowadzenie nowych pracowników, ocieplenie atmosfery a może polepszenie komunikacji w zespole. Czasem mimo długiego stażu współpracy, pracownicy mało się znają co bezpośrednio przekłada się na ich zaufanie wobec siebie nawzajem. Impreza integracyjna pomaga to zmienić i poprawić relacje między pracownikami. Możemy przeprowadzić szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i chętnie zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Szczawnicy w rodzinnej atmosferze. Nasza szeroka oferta na imprezy integracyjne posiada parę propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dopasujemy do liczby uczestników, warunków atmosferycznych lub tego jak oficjalne jest wydarzenie. Możemy zorganizować event jako galę dla 1 300 osób w uroczystym klimacie, która zawiera pełen repertuar i atrakcje dla grup. Eventy też są organizowane w mniej okazałej wersji jak integracja pod ziemią, nastawioną na kontakt i wspólną pracę pracowników. Nasze atrakcje dostosujemy do Klientów oraz ich oczekiwań. Imprezy firmowe to najlepszy moment, aby dostrzec naturalnych przywódców wśród grupy. Zwłaszcza, gdy zmienia się stanowisko kierownicze i nie do końca wiemy na kogo z nowego otoczenia możemy liczyć, komu powierzyć dany rodzaj pracy. Podczas spotkania na pewno spytamy czy życzą sobie Państwo catering, jeżeli tak to dobierzemy odpowiednie menu z sprecyzowaniem preferencji Klienta. W organizacji imprez zawsze staramy się jak najwięcej zrobić sami, ale najważniejsze kwestie podejmujemy wspólnie. Wasze zdanie i uwagi są dla nas bardzo ważne.

Poznaj szczegóły

A może wyjazd integracyjny dla firm?

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne dla firm, musimy podejść całościowo do eventu: od cateringu po oświetlenie lub atrakcje w plenerze, choć większość imprez integracyjnych możemy zorganizować w dowolnym miejscu, warto mieć to na uwadze. Bez koniecznego doświadczania możemy wiele elementów przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy są jak ogromne puzzle – jeśli jeden element nie pasuje do reszty, nie tworzą jedności. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane. Niesprawdzony catering, niekompetentna obsługa lub brak właściwego nagłośnienia to tylko kilka z powodów, gdy event okazuje się totalną klapą. Jeśli zależy nam, aby imprezy integracyjne zapadły uczestnikom na długo w pamięci, skorzystaj z pomocy profesjonalnej agencji eventowej Hevent. Zorganizujemy o szczegóły imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników ( również ten za nią odpowiedzialny ) mógł ze spokojem oddać się szampańskiej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej oferty. Zaufało nam już wiele Klientów – dołącz do nich!

Najczęstsze imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Szczawnica
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Co więcej, jako firma eventowa nie zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, posiadamy również opcję wypożyczenia scenografii. Z firmą Hevent, organizacja imprez firmowych w Szczawnicy jest zawsze na najwyższym poziomie! Koniec z sztywnymi imprezami, skorzystaj z oferty agencji eventowej. Lidera w organizacji imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Organizacja imprez firmowych i eventy na terenie Szczawnicy

Nasze 25 letnie doświadczenie w organizacji imprez oraz potrzeba doskonalenia sprawia, że Klienci cenią nas jako najlepszych w branży eventowej. Mamy wyjątkowe atrakcje dla grup, które podczas pobytu w Szczawnicy nareszcie mogą odpocząć również od trosk dnia codziennego. Impreza integracyjna w dowolnym miejscu – Szczawnica nie nie jest wyjątkiem, tutaj również organizujemy pikniki firmowe oraz inne wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci pracownicy to nasz motor napędowy w organizacji niezapomnianych imprez dla firm. Wiemy, że dbałość o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy wspaniałą atmosferę, cieszymy się możliwością spotkania. Wiele Klientów to nasi dobrzy znajomi z którymi współpracujemy od wielu lat, jednak gdy wybierają imprezy tematyczne za każdym razem udaje nam wzbudzić w nich zdumienie nietypową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą zdobią propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, budują chęci do pracy.

Chciałbyś uzyskać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, że trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Imprezy firmowe Szczawnica – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Skontaktuj się z agencja eventową Hevent – organizujemy imprezy integracyjne i każde możliwe eventy dla wszystkich firm. Gwarantujemy sprawny kontakt, troska o każdy aspekt i detale tak, aby impreza zapadła w pamięć każdej osobie. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć różne atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dostosowujemy zawsze do grupy tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie a każdy z uczestników zadowolony.

Impreza firmowa – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)