Imprezy integracyjne Bielany

Zazwyczaj w przypadku bardzo dużych przedsiębiorstw w ramach corocznych wyjazdów integracyjnych firmy mają zamiar spotkać się ze sobą oddziały z całego, a nawet i Europy. Imprezę integracyjną warto zaplanować ze sporym wyprzedzeniem, a najważniejszą kwestią będzie wybór miasta – Bielany to ciekawa alternatywa nie tylko z uwagi na wygodną lokalizację ale również urzekającą historię. Scenariusze na imprezę integracyjną w tym miejscu się nie kończą – oferty najczęściej są zależne od pory roku, mimo to w każdym czasie tworzymy niezapomniane imprezy firmowe w Bielanach

Nie zwlekaj i postaw na nasze największe doświadczenie w branży!

Organizacja imprez integracyjnych w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – szczególnie eventy integracyjne to nasza specjalność. Z reguły przed selekcją motywu przewodniego oraz charakteru imprezy pytamy w jakim celu jest organizowana. Wprowadzenie nowych pracowników, ocieplenie atmosfery, a może polepszenie łączności Twojego zespołu. Zdarza się, że nawet pomimo długiego stażu współpracy, Twój team nie zna się zbyt dobrze, co bezpośrednio przekłada się na ich zaufanie wobec siebie nawzajem. <strong?Impreza integracyjna w Bielanach pomaga to zmienić i polepszyć relacje między pracownikami. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i chętnie zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Bielan w rodzinnej atmosferze. Nasza szeroka oferta na imprezy integracyjne posiada kilka propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dostosowujemy do liczby uczestników, warunków atmosferycznych lub tego jak oficjalne jest wydarzenie. Możemy stworzyć event jako galę dla 1 100 osób w oficjalnym klimacie, która posiada cały repertuar i atrakcje dla każdego. Eventy też są organizowane w mało oficjalnej wersji jak integracja pod ziemią, której celem jest kontakt i wspólną pracę pracowników. Nasze atrakcje personalizujemy do każdego klienta oraz ich wymagań. Imprezy firmowe to świetny moment, aby wyłonić naturalnych przywódców wśród Twoich pracowników. Zwłaszcza, gdy są zmiany na stanowiskach kierowniczych i brak nam naturalnego zastępstwa – kogoś komu powierzyć dane stanowisko. W trakcie spotkania z pewnością zapytamy czy życzą sobie Państwo catering, jeśli tak to wybierzemy właściwe menu z sprecyzowaniem upodobań Klienta. W organizacji imprez zawsze staramy się zrobić wszystko od A do Z, ale najważniejsze kwestie omawiamy zawsze z klientem. >b?Staramy się aby event był perfekcyjny dla każdego.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Bielany

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne firmowe, należy podejść kompleksowo do eventu: od cateringu po nagłośnienie, jak również w plenerze, choć najwięcej imprez integracyjnych jesteśmy w stanie zorganizować w praktycznie każdym miejscu, trzeba mieć to na uwadze. Bez koniecznego doświadczania możemy sporo spraw przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy są jak puzzle – jeśli jeden fragment nie pasuje do innych, nie tworzą jedności. Wyjazdy integracyjne należy zawsze w pełni dopracować. Najtańszy catering, leniwa obsługa lub brak dobrego nagłośnienia to tylko kilka z powodów, kiedy event robi się totalną klapą. Jeżeli chcesz, aby imprezy integracyjne zapadły pracownikom w pamięci na lata, postaw na pomoc cenionej agencji eventowej Hevent. Zorganizujemy o szczegóły imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników (również pomysłodawca) mógł z ulgą oddać się szampańskiej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej działalności. Cieszymy się zaufaniem wielu Klientów – dołącz do nich!

Najpopularniejsze imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Bielany
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Co więcej, jako firma eventowa nie zajmujemy się wyłącznie organizacją wielkich przedsięwzięć, istnieje także opcję wypożyczenia rekwizytów scenograficznych. Z firmą Hevent, organizacja imprez firmowych w Bielanach będzie zawsze na najwyższym poziomie! Koniec z nudnymi wydarzeniami, wybierz oferty agencji eventowej. Lidera w organizacji imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Bielany

Nasze ogromne doświadczenie w organizacji imprez,jak również chęć ciągłego rozwoju sprawia, że Klienci oceniają nas jako liderów w branży eventowej. Posiadamy wyjątkowe atrakcje dla pracowników, którzy w trakcie pobytu w Bielanach nareszcie są w stanie odpocząć również od problemów dnia codziennego. Impreza integracyjna w każdym miejscu – Bielany nie odbiega od reguły, tutaj również organizujemy pikniki firmowe i inne wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci pracownicy to nasza główna nagroda w organizacji niezapomnianych imprez dla firm. Jesteśmy świadomi, że dbałość o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy miłą atmosferę, cieszymy się możliwością spotkania. Sporo Klientów to nasi dobrzy znajomi, z którymi tworzymy imprezy od dawna, jednak gdy decydują się na imprezy tematyczne za każdym razem udaje nam się ich zaskoczyć nową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą zdobią propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, budują motywację do pracy.

Chcesz otrzymać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Imprezy firmowe Bielany – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Napisz do nas – organizujemy imprezy integracyjne i inne eventy dla wszystkich firm. Gwarantujemy bezproblemowy kontakt, troska o każdy aspekt i detale tak, aby impreza była pełna emocji i atrakcji. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć najróżniejsze atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dopasowujemy zawsze do grupy tak, aby atrakcje były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zapamiętał je na długo.

Najlepsze eventy firmowe w Bielanach – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)