Imprezy integracyjne Szczecin

Często w przypadku bardzo dużych firm w ramach cyklicznych wyjazdów integracyjnych firmy mają zamiar spotkać się ze sobą oddziały z całego kraju lub Europy. Imprezę integracyjną musimy zaplanować z dużym wyprzedzeniem, a pierwszą kwestią jest wybór miejscowości – Szczecin to dobra opcja nie tylko ze względu na dogodną lokalizację ale również urzekającą historię. Scenariusze na imprezę integracyjną w tym miejscu się nie kończą – oferty często są zależne od czasu, jednak w każdym czasie jesteśmy w stanie stworzyć niezapomniane imprezy firmowe w Szczecinie

Nie szukaj już dłużej i zdecyduj się na profesjonalizm!

Organizacja imprez integracyjnych w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – szczególnie eventy integracyjne to nasza specjalność. Zawsze przed wyborem tematu głównego oraz typu imprezy zadajemy pytanie w jakim celu jest organizowana. Wprowadzenie nowych pracowników, zmiana atmosfery, a może zwiększenie komunikacji w zespole. Zdarza się, że nawet pomimo wieloletniego stażu pracy w zespole, pracownicy mało się znają, co bezpośrednio przekłada się na ich zaufanie wobec drugiej osoby. <strong?Impreza integracyjna w Szczecinie pomaga to zmienić i poprawić relacje między pracownikami. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i chętnie zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Szczecina w wyjątkowej atmosferze. Nasza szeroka oferta na imprezy integracyjne posiada parę propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dopasujemy do liczby uczestników, warunków atmosferycznych lub tego jak oficjalne jest wydarzenie. Możemy stworzyć event jako galę dla 1 500 osób w oficjalnym klimacie, która posiada pełen repertuar i atrakcje dla grup. Eventy również są organizowane w mniej oficjalnej wersji jak integracja w kopalni, nastawioną na kontakt i wspólną pracę pracowników. Nasze niespodzianki dostosujemy do Klientów oraz ich wymagań. Imprezy firmowe to najlepszy moment, aby zobaczyć naturalnych przywódców wśród grupy. Zwłaszcza, gdy zmienia się posada kierownicza i brak nam naturalnego zastępstwa – kogoś komu powierzyć dane stanowisko. Podczas spotkania z pewnością zapytamy czy chcą Państwo catering, jeśli tak to wybierzemy właściwe menu z sprecyzowaniem preferencji Klienta. Organizując imprezy zawsze staramy się zrobić wszystko kompleksowo, ale najważniejsze kwestie podejmujemy wspólnie. >b?Staramy się aby event stał się jak najbardziej udany dla każdego.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Szczecin

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne dla firm, należy podejść kompleksowo do tematu: od cateringu po nagłośnienie lub atrakcje w terenie, choć większość imprez integracyjnych możemy zorganizować w praktycznie każdym miejscu, należy mieć to na uwadze. Bez dużego doświadczania możemy kilka spraw przeoczyć lub nie dopiąć na ostatni guzik. Imprezy są jak puzzle – jeżeli jeden element nie pasuje do innych, nie tworzą spójnej całości. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane. Niepewny catering, leniwa obsługa lub brak właściwego nagłośnienia mogą być niektórymi z powodów, kiedy event robi się katastrofą. Jeśli zależy nam, aby imprezy integracyjne zostały uczestnikom w pamięci na lata, postaw na pomoc cenionej agencji eventowej Hevent. Zorganizujemy o szczegóły imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników (również pomysłodawca) mógł ze spokojem oddać się dobrej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej działalności. Zaufało nam już wiele Klientów – możesz być nim także i Ty!

Najpopularniejsze imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Szczecin
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Dodatkowo, jako firma eventowa nie zajmujemy się wyłącznie organizacją wielkich przedsięwzięć, posiadamy również możliwość wypożyczenia scenografii. Z firmą Hevent, organizacja imprez firmowych w Szczecinie będzie zawsze na najwyższym poziomie! Koniec z sztywnymi wydarzeniami, wybierz oferty agencji eventowej. Lidera w tworzeniu imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Szczecin

Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu imprez,jak również potrzeba doskonalenia sprawia, że Klienci cenią nas jako najlepszych w branży eventowej. Mamy świetne atrakcje dla pracowników, którzy podczas wizyty w Szczecinie nareszcie mogą odpocząć również od wyzwań, z którymi mierzą cię na co dzień. Impreza integracyjna w dowolnym miejscu – Szczecin nie odbiega od reguły, tutaj również organizujemy pikniki firmowe i pozostałe wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci uczestnicy to nasza główna nagroda przy organizacji ciekawych imprez firmowych. Jesteśmy świadomi, że dbając o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy ciepłą atmosferę, cieszymy się okazją do spotkania. Wiele Klientów to nasi długoletni znajomi, z którymi współpracujemy od kilku lat, jednak gdy wybierają imprezy tematyczne za każdym razem potrafimy ich zaskoczyć nową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą zdobią propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą niezapomniane wspomnienia, budują chęci do pracy.

Chciałbyś uzyskać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Imprezy firmowe Szczecin – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Skontaktuj się z agencja Hevent – organizujemy imprezy integracyjne i różne eventy dla każdego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy sprawny kontakt, dbałość o każdy aspekt i szczegół tak, aby impreza zapadła w pamięć każdej osobie. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć najróżniejsze atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dopasowujemy zawsze do grupy tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zapamiętał je na długo.

Najlepsze eventy firmowe w Szczecinie – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)