Strona główna
»
Historia Powstania

Historia Powstania

 

Grupa Hevent powstała w 2008r kiedy to pomysłodawca i założyciel firmy Artur Szulc: tancerz, aktor i choreograf a przy tym wieloletni praktyk w branży gastronomii i hotelarstwa postanowił połączyć wszystko z czym miał styczność od najmłodszych lat będąc tancerzem czy osobą związaną w latach 1995 – 2002 z Teatrem Polskim w Bielsku-Białej.
 
Grupa Hevent powstała z potrzeby rynku gdyż jeszcze 7 czy 8 lat temu mało kto słyszał o rozbudowanej ofercie eventowej. Owszem był paintball, były quady i kilka programów wieczornych na rynku eventowym lecz w dalszym ciągu firmom czy grupom przyjeżdżającym do hoteli nie sposób było zaoferować coś wyjątkowego.
 
Pierwszy katalog ofertowy Grupy Hevent powstał w 2009 roku i zyskał on od razu uznanie na targach eventowych realizowanych wówczas w Pałacu Kultury i Nauk w Warszawie. Kilkanaście programów tematycznych, nowe kreatywne programy integracyjne, rozbudowana oferta pokazów spowodowały, że w pierwszej kolejności prestiżowe Hotele jak Hotel Belweder***** z Ustronia czy Hotel Piramida w Tychach***** podpisały wtedy pierwsze umowy o współpracy.
 
Z roku na rok z imprezy na imprezę większość z zysku była inwestowana w różnego rodzaju elementy scenograficzne, kostiumy, urządzenia. Od pierwszej maty z sianem na imprezę Octoberfest po wykup scenografii z Teatru Ochota w Warszawie po inwestycje we własne zaplecze techniczne i multimedialne Grupa Hevent mogła coraz bardziej zaskakiwać Klientów i realizować swoje pomysły.
 
Przez 8 lat zrealizowaliśmy setki eventów, dla każdej z branż zawsze zaskakując chociażby podczas tematycznych imprez wieczornych, których staliśmy się liderami w branży. Zaskoczyliśmy dziesiątki znanych i prestiżowych firm. Zaskakujemy tych, którzy widzieli wiele i mówią że nie da się ich zaskoczyć. Jesteśmy wdzięczni naszym Klientom, że od tak dawna są z nami, że nas wspierają i udzielają referencji tym z Państwa, którzy jeszcze z naszych usług nie korzystali.
 
Naszym Klientom staramy się przekazać kilka naszym zdaniem najważniejszych informacji:
 
  1. Nie jesteśmy agencją eventową, nie narzucamy marży na cudzie usługi sprzedając je jako własne.
  2. Jako bezpośredni wykonawca realizujemy usługi na zlecenie agencji eventowych z całego kraju zawsze wspierając ich jako naszych partnerów handlowych.
  3. Wszystkie realizacje są produkowane przez stały zespół pracowników, nie zatrudniamy animatorów “z ogłoszenia”.
  4. Jesteśmy firmą, w której pracują prawdziwi aktorzy, tancerze, wokaliści i ludzie powszechnie uzdolnieni.
  5. Jesteśmy profesjonalistami tzn, że nawet na najprostsze realizację jedzie: event manager, personel realizujący, osoby techniczne.
 
Zapraszam do zapoznania się z naszym kalendarium na stronie głównej – tam mogą Państwo zobaczyć gdzie i co będziemy realizowali w najbliższym czasie.
 
Zapraszam także na www.arturszulc.pl

 

Co nowego?

Już po raz drugi Grupa Hevent była realizatorem największego sylwestra na wodzie w kraju. Sylwester był realizowany na basenach termalnych Terma Bukovina & SPA****
 
Nowa produkcja w Hevent - 007 James Bond Party jakiej jeszcze nie było. Wyjątkowe pokazy taneczne i show wokalne, tykające bomby i sejfy z nagrodami. Konkursy i wyborne drinki serwowane przez mistrzów barmańskich. A na życzenie uczestników na salę bankietową James Bond wjedzie oryginalnym Astonem Martinem.
 
Grupa Hevent z sukcesem zrealizowała kolejną premierę prestiżowego modelu samochodu. Tym razem wyjątkowym Gościom mieliśmy przyjemność zaprezentować nowy model Mitsubishi Outlander.
 
Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami z działu handlowego,
którzy przedstawią Państwu nowe produkty oraz wyjątkowe oferty cenowe. Grupa Hevent jako bezpośredni wykonawca przygotowała także specjalne oferty dla agencji eventowych oraz hoteli. Zobacz jak miło jest kiedy to jeden partner zapewnia wszystkie elementy Twojego eventu!
 

Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.5199 s
MEM: 1.85 MB
SQL: 18