Catering okolicznościowy Zielonki

Catering jest szczególnym elementem każdej uroczystości. Nawet najlepsza muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego organizując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Zielonek.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu oraz kompleksowym zapleczu Twojego eventu, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering premium, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i typ kuchni oferując lokalne dania, jak i specjalności kuchni zagranicznych.

Potrzebujesz jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją jest po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę do Zielonek

Firma Hevent gwarantuje kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdziesz…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

Nasza oferta obejmuje mniejsze, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na imprezę – wyłącznie kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Zielonkach z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych usług cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz asortymencie technicznym, tworzymy eventy na najwyższym poziomie!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Zielonki. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Zielonkach.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania dużo więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Zielonki

Sprawdzony catering urodzinowy Zielonki

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez i przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Zielonek także. Dopasujemy wszystko do rodzaju planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe potrawy z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże składniki, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z oferowanych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Zielonki to zdecydowanie najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Zielonki

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasza organizacja. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – poznaj nasze imprezowe zaplecze!

Planujesz stworzenie eventu? Wybierając współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)