Imprezy integracyjne Zielonki

Często w przypadku dużych firm w ramach corocznych wyjazdów integracyjnych firmy mają zamiar spotkać się ze sobą wszystkie swoje oddziały. Imprezę integracyjną warto zaplanować z dużym wyprzedzeniem, a pierwszą kwestią będzie wybór miejscowości – Zielonki to ciekawa opcja nie tylko ze względu na wygodną lokalizację ale też piękną historię. Pomysły na imprezę integracyjną w tym miejscu się nie kończą – oferty często są zależne od czasu, jednak w każdym okresie tworzymy niezapomniane imprezy firmowe w Zielonkach

Nie zwlekaj i postaw na nasze ogromne doświadczenie w branży!

Organizacja imprez integracyjnych w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – szczególnie eventy integracyjne to nasz główny atut. Z reguły przed selekcją tematu głównego, a także charakteru imprezy pytamy w jakim celu jest organizowana. Zapoznanie się ze sobą pracowników, ocieplenie atmosfery, a może zwiększenie sposobu porozumiewania się Twojego zespołu. Zdarza się, że nawet pomimo wieloletniego stażu pracy, Twój team nie zna się zbyt dobrze, co co może przekładać się na ich zaufanie wobec siebie nawzajem. <strong?Impreza integracyjna w Zielonkach pomaga to zmienić i polepszyć relacje między pracownikami. Możemy przeprowadzić szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i chętnie zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Zielonek w wyjątkowej atmosferze. Nasza szeroka oferta na imprezy integracyjne ma parę propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dopasujemy do liczby uczestników, warunków zewnętrznych lub tego jak oficjalne jest wydarzenie. Możemy zorganizować event jako galę dla 1 200 osób w oficjalnym klimacie, która zawiera pełen repertuar i atrakcje dla grup. Eventy również są organizowane w mało okazałej wersji jak integracja w kopalni, której celem jest kontakt i współpracę pracowników. Nasze atrakcje personalizujemy do każdego klienta oraz ich oczekiwań. Imprezy firmowe to świetny moment, aby dostrzec naturalnych liderów wśród Twoich pracowników. Szczególnie w przypadku, gdy zmienia się posada kierownicza i nie do końca wiemy na kogo z pozostałych pracowników możemy liczyć, komu powierzyć dany rodzaj pracy. W trakcie spotkania z pewnością spytamy czy życzą sobie Państwo catering, jeśli tak to dobierzemy odpowiednie menu z uwzględnieniem upodobań Klienta. Organizując imprezy zawsze staramy się jak najwięcej zrobić sami, ale najważniejsze kwestie podejmujemy wspólnie. >b?bardzo ważne.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Zielonki

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne dla firm, powinniśmy podejść kompleksowo do eventu: od cateringu po oświetlenie,a także w plenerze, mimo, że najwięcej imprez integracyjnych jesteśmy w stanie zorganizować w dowolnym miejscu, warto mieć to na uwadze. Bez dużego doświadczania możemy wiele elementów przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy z reguły są jak duże puzzle – jeśli jeden element nie pasuje do reszty, nie tworzą spójnej całości. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane. Niesprawdzony catering, niekompetentna obsługa lub brak właściwego nagłośnienia mogą być niektórymi z powodów, kiedy event robi się totalną klapą. Jeżeli chcesz, aby imprezy integracyjne zostały pracownikom w pamięci na lata, skorzystaj z pomocy cenionej agencji eventowej Hevent. Zadbamy o szczegóły imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników (również pomysłodawca) mógł ze spokojem oddać się dobrej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to podstawa naszej oferty. Cieszymy się zaufaniem wielu Klientów – dołącz do nich!

Najczęściej wybierane imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Zielonki
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Co więcej, będąc firmą eventową nie zajmujemy się wyłącznie organizacją wielkich przedsięwzięć, posiadamy także opcję wypożyczenia scenografii. Z pomocą firmy Hevent, tworzenie imprez firmowych w Zielonkach jest zawsze na najwyższym poziomie! Koniec z nudnymi wydarzeniami, wybierz oferty agencji eventowej. Lidera w tworzeniu imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Zielonki

Nasze ogromne doświadczenie w organizacji imprez,jak również potrzeba ciągłego rozwoju sprawia, że Klienci oceniają nas jako liderów w branży eventowej. Zapewniamy zróżnicowane atrakcje dla grup, które w trakcie pobytu w Zielonkach nareszcie mogą odpocząć także od wyzwań dnia codziennego. Impreza integracyjna w wybranym miejscu – Zielonki nie odbiega od reguły, tutaj często organizujemy pikniki firmowe oraz pozostałe wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci pracownicy to nasz motor napędowy przy organizacji ciekawych imprez firmowych. Jesteśmy świadomi, że dbając o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy wspaniałą atmosferę, cieszymy się okazją do spotkania. Sporo Klientów to nasi dobrzy znajomi, z którymi współpracujemy od wielu lat, jednak gdy decydują się na imprezy tematyczne za każdym razem jesteśmy w stanie ich zaskoczyć nietypową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą wyróżniają propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą niezapomniane wspomnienia, budują chęci do pracy.

Chcesz dostać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Imprezy firmowe Zielonki – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Skontaktuj się z agencja Hevent – organizujemy imprezy integracyjne i różne eventy dla każdego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy sprawny kontakt, troska o każdy aspekt i detale tak, aby impreza zapadła w pamięć każdej osobie. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć różne atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe personalizujemy zawsze do uczestników tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zadowolony.

Najlepsze eventy firmowe w Zielonkach – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)