Catering okolicznościowy Września

Catering jest szczególnym elementem każdej imprezy. Nawet najlepsza muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego organizując przyjęcie, bankiet czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Wrześni.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu,jak również kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering premium, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesteśmy gotowi na każdą sugestie, zarówno na regionalne posiłki, jak i specjały kuchni zagranicznych.

Potrzebujesz jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę także do Wrześni

Grupa Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojej imprezy – do nas należy obsługa (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdziesz…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

Nasza oferta obejmuje mniejsze, prywatne przyjęcia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na imprezę – możliwa jest tylko kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Wrześni z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś wybrać nasz catering? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć dosłownie każdą imprezę!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Września. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam znaleźć, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Wykwalifikowany zespół do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Wrześni.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaproponowania dużo więcej. Możemy zagwarantować atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Września

Najlepszy catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Września

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Wrześni także. Dostosujemy się do rodzaju planowanego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe dania z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie posiłki przygotowywane są z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Hevent – catering na imprezy Września to zdecydowanie najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Września

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – poznaj nasze zaplecze na imprezy!

Organizujesz dowolny event? Decydując się na współpracę z nami, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)