Catering okolicznościowy Nasielsk

Catering jest szczególnym elementem każdej uroczystości. Nawet chwytliwa muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, bankiet czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Nasielska.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu oraz całościowym zapleczu Twojej imprezy, to zgłoś się do nas!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering najwyższej jakości, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i typ kuchni proponując lokalne dania, jak i specjały kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę także do Nasielska

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), jak i wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdziesz…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki w ogrodzie, biznesowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na przyjęcie – wyłącznie całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Nasielsku z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych usług cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, tworzymy eventy na najwyższym poziomie!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Nasielsk. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju wydarzeniach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Nasielsku.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania o wiele więcej. Możemy zagwarantować atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Nasielsk

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Nasielsk

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez oraz przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Nasielska także. Dopasujemy wszystko do tematyki Twojego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się wyjątkowe dania z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie dania są tworzone z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Nasielsk to Twoja najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Nasielsk

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – najlepsze zaplecze na imprezy!

Planujesz stworzenie eventu? Wybierając współpracę z nami, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)