Catering okolicznościowy Wielopole

Catering jest ważnym elementem każdej uroczystości. Nawet chwytliwa muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Wielopola.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu,jak również kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Nie obsługujemy prywatnych imprez. W naszej ofercie znajduje się catering dla firm, a także na większe przyjęcia okolicznościowe

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering najwyższej jakości, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni oferując regionalne posiłki, jak i specjalności kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, odpowiedniego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy doceniasz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę także do Wielopola

Grupa Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojego eventu – do nas należy obsługa (konferansjerzy, barmani, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdziesz…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki w ogrodzie, biznesowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

KONTAKT

Catering w Wielopolu z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych firm cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując wysokie standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć dosłownie każdy rodzaj imprezy!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Wielopole. Nie straszne są nam żadne wyzwania, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Wielopolu.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zagwarantować atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Wielopole

Najlepszy catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Wielopole

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Wielopola zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dopasujemy wszystko do tematyki Twojego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się wyjątkowe posiłki z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie posiłki są tworzone z niezwykłą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Wielopole to zdecydowanie najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Wielopole

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – najlepsze zaplecze na imprezy!

Planujesz organizację eventu? Stawiając na współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)