Catering okolicznościowy Sosnowiec

Catering jest szczególnym elementem każdego przyjęcia. Nawet chwytliwa muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Sosnowca.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu oraz całościowym zapleczu Twojego eventu, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering premium, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i typ kuchni oferując lokalne dania, jak i specjały kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też doświadczona obsługa na imprezę? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Gdy doceniasz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę także do Sosnowca

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki w ogrodzie, biznesowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie dowozimy samych posiłków na miejsce imprezy – możliwa jest tylko kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Sosnowcu z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś zdecydować się na nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, organizujemy imprezy na najwyższym poziomie!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Sosnowiec. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez całą imprezę zostaniemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu w Sosnowcu.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania dużo więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Sosnowiec

Sprawdzony catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Sosnowiec

Mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Sosnowca również. Dostosujemy się do charakteru planowanego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe potrawy z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie posiłki przygotowywane są z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Hevent – catering na imprezy Sosnowiec to Twoja najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Sosnowiec

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – najlepsze zaplecze na imprezy!

Organizujesz jakikolwiek event? Stawiając na współpracę z nami, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)