Catering okolicznościowy Dulowa

Catering jest nieodłącznym elementem każdej uroczystości. Nawet chwytliwa muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, bankiet czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Dulowej.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu oraz całościowym zapleczu Twojej imprezy, to napisz do nas!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering najwyższej jakości, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Jesteśmy gotowi na każdą sugestie, zarówno na lokalne dania, a także menu kuchni zagranicznych.

Potrzebujesz jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę do Dulowej

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

Nasza oferta to także kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w takich przypadkach nie oferujemy samych posiłków na imprezę – wyłącznie kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Dulowej z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych usług cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć dosłownie każdy rodzaj imprezy!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Dulowa. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Wykwalifikowany zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Dulowej.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaproponowania dużo więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Dulowa

Sprawdzony catering urodzinowy Dulowa

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu imprez oraz przyjęć okolicznościowych na przeróżne okazje. Na terenie Dulowej zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dostosujemy się do charakteru Twojego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. Zapewniamy niezwykłe dania z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie dania przygotowywane są z najwyższą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Hevent – catering na imprezy Dulowa to zdecydowanie najlepszy wybór na perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Dulowa

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – kompleksowe imprezowe zaplecze!

Organizujesz dowolny event? Wybierając współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)