Catering okolicznościowy Słupca

Catering jest kluczowym elementem każdej imprezy. Nawet chwytliwa muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego organizując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Słupcy.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu, a także całościowym zapleczu Twojego eventu, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering premium, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i typ kuchni oferując regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może profesjonalna obsługa eventu? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją leży po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę do Słupcy

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie eventy jak…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w takich przypadkach nie oferujemy samych posiłków na miejsce imprezy – wyłącznie kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Słupcy z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś zdecydować się na nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, organizujemy eventy na najwyższym poziomie!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Słupca. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Słupcy.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania o wiele więcej. Możemy zagwarantować atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Słupca

Sprawdzony catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Słupca

Posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji imprez oraz przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Słupcy również. Dopasujemy wszystko do rodzaju Twojego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe dania z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z oferowanych posiłków tworzony jest z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Słupca to Twoja najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Słupca

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasza organizacja. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – poznaj nasze zaplecze na imprezy!

Organizujesz jakikolwiek event? Stawiając na współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)