Catering okolicznościowy Ostrzeszów

Catering jest szczególnym elementem każdego przyjęcia. Nawet chwytliwa muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, bankiet czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Ostrzeszowa.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu,jak również całościowym zapleczu Twojego eventu, to napisz do nas!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering najwyższej jakości, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni uwzględniając regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też doświadczona obsługa eventu? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją leży po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy także do Ostrzeszowa

Grupa Hevent gwarantuje kompleksową obsługę Twojego eventu – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w takich przypadkach nie dowozimy samych posiłków na przyjęcie – wyłącznie całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Ostrzeszowie z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych usług cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując wysokie standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć praktycznie każdy rodzaj imprezy!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Ostrzeszów. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu w Ostrzeszowie.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania o wiele więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Ostrzeszów

Profesjonalny catering urodzinowy Ostrzeszów

Posiadamy ogromne doświadczenie w organizowaniu imprez i przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Ostrzeszowa również. Dopasujemy wszystko do tematyki planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się niezwykłe potrawy z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu dla wegetarian. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z najwyższą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Ostrzeszów to Twoja najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Ostrzeszów

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – poznaj nasze zaplecze na imprezy!

Organizujesz dowolny event? Decydując się na współpracę z nami, nie będziesz musiał martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)