Catering okolicznościowy Andrychów

Catering jest szczególnym elementem każdej uroczystości. Nawet dobrze dobrana muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, bankiet czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Andrychowa.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu, a także całościowym zapleczu Twojej imprezy, to zgłoś się do nas!

Nie obsługujemy prywatnych przyjęć. W naszej ofercie znajduje się catering dla firm, a także na większe przyjęcia okolicznościowe

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering najwyższej jakości, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni proponując lokalne dania, a także menu kuchni zagranicznych.

Potrzebujesz jeszcze dekoracji, odpowiedniego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę także do Andrychowa

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie wydarzenia jak…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki w ogrodzie, biznesowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

KONTAKT

Catering w Andrychowie z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś zdecydować się na nasz catering? Dbamy o jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć dosłownie każdy rodzaj imprezy!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Andrychów. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Andrychowie.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania dużo więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Andrychów

Sprawdzony catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Andrychów

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Andrychowa zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dopasujemy wszystko do tematyki planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. Zapewniamy niezwykłe potrawy z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże składniki, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską – dbamy o kubki smakowe naszych klientów. Hevent – catering na imprezy Andrychów to Twoja najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Andrychów

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasza organizacja. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – najlepsze imprezowe zaplecze!

Organizujesz dowolny event? Stawiając na współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)