Catering okolicznościowy Skorzewo

Catering jest ważnym elementem każdej uroczystości. Nawet dobrze dobrana muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Skorzewa.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu,jak również całościowym zapleczu Twojej imprezy, to zadzwoń do nas!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering premium, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni oferując regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może doświadczona obsługa na imprezę? Specjalizujemy się w organizacji imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją leży po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Gdy lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę z dostawą do Skorzewa

Firma Hevent gwarantuje kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

Nasza oferta obejmuje kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na miejsce imprezy – wyłącznie kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Skorzewie z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś wybrać nasz catering? Dbamy o jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować praktycznie każdą imprezę!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Skorzewo. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu w Skorzewie.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Skorzewo

Najlepszy catering urodzinowy Skorzewo

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez oraz przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Skorzewa zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dopasujemy wszystko do charakteru Twojego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. Zapewniamy niezwykłe dania z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Każdy z oferowanych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Skorzewo to Twoja najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Skorzewo

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – kompleksowe imprezowe zaplecze!

Organizujesz jakikolwiek event? Wybierając współpracę z nami, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)