Catering okolicznościowy Rogoźno

Catering jest nieodłącznym elementem każdej imprezy. Nawet dobrze dobrana muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Rogóźna.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu, a także kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to napisz do nas!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering najwyższej jakości, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i typ kuchni uwzględniając regionalne posiłki, jak i specjały kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może doświadczona obsługa na imprezę? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy na pewno nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezy z dostawą do Rogóźna

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – do nas należy obsługa (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

Nasza oferta to także mniejsze, prywatne przyjęcia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na przyjęcie – wyłącznie kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Rogoźnie z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych firm cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, organizujemy eventy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Rogoźno. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam wymienić usługę, której nie możemy wykonać. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Rogoźnie.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania dużo więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Rogoźno

Najlepszy catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Rogoźno

Posiadamy ogromne doświadczenie w organizowaniu imprez i przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Rogóźna także. Dopasujemy wszystko do charakteru Twojego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się wyjątkowe potrawy z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z oferowanych posiłków tworzony jest z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Rogoźno to Twoja najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Rogoźno

Działamy w myśl – wspólny plan, nasza organizacja. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – najlepsze imprezowe zaplecze!

Planujesz stworzenie eventu? Decydując się na współpracę z nami, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)