Catering okolicznościowy Radzymin

Catering jest nieodłącznym elementem każdej imprezy. Nawet chwytliwa muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, bankiet czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Radzymina.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu oraz całościowym zapleczu Twojego eventu, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering najwyższej jakości, dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesteśmy gotowi na wszelkie sugestie, zarówno na regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Specjalizujemy się w organizacji imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę do Radzymina

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

Nasza oferta obejmuje kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na przyjęcie – wyłącznie kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Radzyminie z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś wybrać nasz catering? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować praktycznie każdą imprezę!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Radzymin. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam wymienić usługę, której nie możemy wykonać. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Radzyminie.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaproponowania dużo więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Radzymin

Najlepszy catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Radzymin

Mamy ogromne doświadczenie w organizowaniu imprez i przyjęć okolicznościowych na przeróżne okazje. Na terenie Radzymina również. Dostosujemy się do tematyki Twojego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się niezwykłe dania z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie posiłki są tworzone z najwyższą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Hevent – catering na imprezy Radzymin to zdecydowanie najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Radzymin

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasza organizacja. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – poznaj nasze imprezowe zaplecze!

Planujesz stworzenie eventu? Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)