Catering okolicznościowy Piotrków Trybunalski

Catering jest ważnym elementem każdego przyjęcia. Nawet dobrze dobrana muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Piotrkowa Trybunalskiego.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu,jak również całościowym zapleczu Twojego eventu, to skontaktuj się z nami!

Nie obsługujemy prywatnych przyjęć. Nasza oferta obejmuje catering dla firm oraz na większe przyjęcia okolicznościowe

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering premium, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i typ kuchni oferując regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, odpowiedniego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy do Piotrkowa Trybunalskiego

Grupa Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojego eventu – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdują się…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

KONTAKT

Catering w Piotrkowie Trybunalskim z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś zdecydować się na nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując wysokie standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć dosłownie każdą imprezę!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Piotrków Trybunalski. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju wydarzeniach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Piotrkowie Trybunalskim.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania o wiele więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Piotrków Trybunalski

Sprawdzony catering urodzinowy Piotrków Trybunalski

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez i przyjęć okolicznościowych na przeróżne okazje. Na terenie Piotrkowa Trybunalskiego również. Dostosujemy się do charakteru planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się wyjątkowe posiłki z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie dania przygotowywane są z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Piotrków Trybunalski to zdecydowanie najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Piotrków Trybunalski

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – kompleksowe zaplecze na imprezy!

Organizujesz dowolny event? Decydując się na współpracę z nami, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)