Catering okolicznościowy Nowy Wiśnicz

Catering jest szczególnym elementem każdej imprezy. Nawet najlepsza muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Nowego Wiśnicza.

 

Jeśli zależy Ci na cateringu klasy VIP oraz wywołaniu efektu “Wow, nigdy nie byłam/em na takim przyjęciu” – jesteś we właściwym miejscu.
Zapewniamy catering wysokiej jakości, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, zarówno na regionalne jedzenie jak i specjalności kuchni zagranicznych.
Warto pamiętać, że przyjęcie to nie tylko posiłki.
Potrzebujesz jeszcze oprawy dekoracji, właściwego oświetlenia i zgraną obsługę. Naszą specjalnością jest organizacja imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, wystarczy jeden telefon.
Jeżeli lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy satysfakcjonującą współpracę.

VIP & EXCLUSIVE CATERING NA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Poznaj szczegóły

Zorganizujemy wyjątkowy catering okolicznościowy specjalnie dla Ciebie

Co możemy Ci zaoferować jako firma cateringowa?

Najlepszy catering na imprezy i przyjęcia okolicznościowe Nowy Wiśnicz

Jesteśmy organizatorem kilkunastu prestiżowych imprez i przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Zapewniamy usługi wyjątkowego cateringu w Państwa ogrodzie, domu czy w innym wyznaczonym miejscu. Na terenie Nowego Wiśnicza zorganizowaliśmy już mnóstwo wydarzeń. Dostosujemy się do charakteru Twojego przyjęcia. Jeżeli szczególnie smakują Ci dania kuchni polskiej to opracujemy menu z polskich przysmaków. Zapewniamy świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskie. Wszystkie posiłki są przygotowywane z najwyższą starannością i dbałością o wrażenia gościa. Nasz catering na imprezy Nowy Wiśnicz to Twoja najlepsza inwestycja we wspaniałe przyjęcie.
Pracujemy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Catering do domu w Nowym Wiśniczu

Lokalizacja wydarzenia – jest zależne od Ciebie. Chcesz spędzić ten dzień w domowym zaciszu, a przy okazji poczuć się jak VIP?
Zajmiemy się dekoracją wyznaczonego miejsca, ładnie je oświetlimy tworząc niezapomniany klimat.
Zorganizujemy również ciekawe atrakcje na uroczystości czy dodatki do ogrodu: na przykład leżaki, lampiony, zimne ognie.

Może chcesz zorganizować imprezę w lokalu na terenie Nowego Wiśnicza? Nie wiesz jednak, co mieć na uwadze przy wyborze? Działamy w branży już wiele lat, znamy właścicieli sprawdzonych lokali. Każde miejsce będzie dla nas odpowiednie. Jednak, żeby sprawdzić pełny potencjał naszych usług cateringowych, pomożemy przy wyborze najlepszego miejsca. Zaufaj nam i dołącz do naszych zadowolonych Klientów. Imprezy okolicznościowe to nasza specjalizacja.

Catering w Nowym Wiśniczu z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych firm cateringowych? Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Nowy Wiśnicz. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, ciężko nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny zespół do Twoich usług.

Po wstępnej inauguracji, całą imprezę zostajemy do usług Twoich gości. Jeżeli życzysz sobie obsługę barmańską zabierzemy specjalne stoisko, goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalna obsługą. To filar naszej firmy.

Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu VIP w Nowym Wiśniczu.

Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki.
Zachęcamy do przejrzenia naszej strony, która pokaże Państwu nasze przykładowe realizacje.

KONTAKT