Catering okolicznościowy Chodzież

Catering jest nieodłącznym elementem każdej imprezy. Nawet dobrze dobrana muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Chodzieży.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu,jak również kompleksowym zapleczu Twojego eventu, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering premium, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Jesteśmy gotowi na każdą sugestie, zarówno na regionalne posiłki, jak i specjały kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też profesjonalna obsługa na imprezę? Specjalizujemy się w organizacji imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Gdy doceniasz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę także do Chodzieży

Firma Hevent gwarantuje kompleksową obsługę Twojego eventu – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

Nasza oferta obejmuje mniejsze, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na imprezę – możliwa jest tylko całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Chodzieży z obsługą i dowozem

Dlaczego warto wybrać nasz catering? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, organizujemy imprezy na najwyższym poziomie!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Chodzież. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Chodzieży.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania dużo więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Chodzież

Sprawdzony catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Chodzież

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez oraz przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Chodzieży również. Dostosujemy się do rodzaju planowanego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. Zapewniamy niezwykłe dania z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu dla wegetarian. Każdy z oferowanych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Hevent – catering na imprezy Chodzież to zdecydowanie najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Chodzież

Działamy w myśl – wspólny plan, nasza organizacja. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – kompleksowe imprezowe zaplecze!

Organizujesz dowolny event? Stawiając na współpracę z nami, nie będziesz musiał martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)